حضور فعال «انتشارات تیماس» در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
حضور فعال «انتشارات تیماس» در سی و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

دانانیوز: گروه انتشاراتی تیماس با نظارت و مدیر مسئولی استاد و متفکر بااخلاق آقای دکتر محمدتقی فعالی نویسنده ومولف آثار گرانسنگ متعدد، حرف‌های ریشه‌دار و ناگفته های بی شماری در ساختن زندگی با رویکردهای معرفتی، مهارتی و خودیاری و به زبان امروزی و جذاب دارند.

به گزارش گروه همایش و رویداد دانانیوز، انتشارات تیماس وابسته به مؤسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل‌یاسین در فضایی صمیمی و آرام، و با مسئولیت پذیری و پاسخگویی سه بانوی فرهیخته حاضر در غرفه این ناشر(مصلی تهران، شبستان اصلی غرفه ۲۴۷)، بازدیدکنندگان خصوصا جوانان را با اخلاق حسنه به عبوری خلاق و تامل برانگیز از لایه‌های ظاهری وجود خود، به لایه‌های باطنی حوادث و اتفاقات زندگی می برند و چون مشاور و همراهی امین و دلسوز به واکاوی عمیق و مهندسی شده علل، نشانه‌ها و راهکارهای کسب آرامش می‌پردازند.

گروه انتشاراتی تیماس با نظارت و مدیر مسئولی استاد و متفکر بااخلاق آقای دکتر محمدتقی فعالی نویسنده ومولف آثار گرانسنگ متعدد، حرف‌های ریشه‌دار و ناگفته های بی شماری در ساختن زندگی با رویکردهای معرفتی، مهارتی و خودیاری و به زبان امروزی و جذاب دارند.

قابل ذکر است که مؤسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل‌یاسین (نشر تیماس) به شماره ثبت ۱۰۵۳۶ در تاریخ ۱۳۹۱/۰۵/۰۳ موفق به اخذ مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گردید.

نشر تیماس در ابتدا فعالیت خود را با عنوان انتشارات موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین از سال ۱۳۹۱ در زمینه نشر کتاب و نشریات تخصصی حوزه سبک زندگی آغاز کرد.

انتشارات موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین تاکنون شاخه‌های فرهنگی هنری مختلفی را در بر گرفته و در حال حاضر با انتشار ده‌ها کتاب و نشریه معتبر، طیف کثیری از صاحبان اندیشه و ذوق را بهره‌مند نموده است.

نشر تیماس وابسته با موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل یاسین افتخار دارد با تأکید بر آثار مرتبط با حوزه سبک زندگی (Lifestyle) آثار فاخر ملی و بین‌المللی را در اختیار جامعه علمی و علاقه‌مندان قرار دهد.

نشر تیماس پیش‌ازاین با نام انتشارات موسسه فرهنگی هنری دین و معنویت آل در نمایشگاه‌های گوناگون بین‌المللی، ملی و استانی میزبان طیف کثیری از مؤلفان و مخاطبان داخلی و خارجی بوده است.

درگاه اینترنتی انتشارات:  نشر تیماس