منو
دوشنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۷

چرا پزشکان اجباری برای نصب کارتخوان در مطب‌ها ندارند؟/ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: ردای مقدس پزشکی با سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود!

چرا پزشکان اجباری برای نصب کارتخوان در مطب‌ها ندارند؟/ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: ردای مقدس پزشکی با سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود!
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز به مساله نصب کارتخوان در مطب‌ها هم اشاره و اعلام کرد: مسئولیت این موضوع با نظام پزشکی است اما چیزی که وجود دارد این است که قانونی مبنی بر اجباری بودن نصب کارتخوان در مطب‌ها وجود ندارد./یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: به زعم سازمان امور مالیاتی جامعه پزشکی همواره از خوش‌حساب‌ترین مودیان بوده است، ولی مانند هر صنف و قشر دیگری متخلفین اندکی هم یافت می‌شود و این به معنای مجوز برای جداسازی و انگشت‌نما کردن جامعه پزشکی از سایر صنوف نیست.
۷ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۵۸
/
/
43 بازدید
/
/

دانانیوز: حمیدرضا درفشی در نشست خبری امروز یکشنبه هفتم بهمن ماه در پاسخ به سوالی در مورد پرونده‌های قصور پزشکی استان هم اعلام کرد: قصور پزشکی وجود دارد و نمی‌توان آن را منکر شد اما در مواردی چون مرگ مادر باردار یا مرگ نوزاد جزو خط قرمزهای وزارت بهداشت است که ممکن است حتی شخص وزیر هم به آن ورود کند، اما به طور کلی می‌توان گفت که قصور پزشکی در البرز با وضعیت کشور تفاوتی ندارد و هم سطح است.
دانانیوز به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی البرز تقریباً از سال ۹۱ هویت مستقل خود را پیدا کرد، توضیح داد: در طول این مدت خدماتی چون آموزش، درمان، بهداشت و تا حدی پژوهش توسعه پیدا کرده است.
درفشی افزود: در حال حاضر ۱۷ بیمارستان دولتی و خصوصی در استان البرز با ۳۵۳۰ تخت فعال است که ۲۱۰۰ تخت در بخش دولتی است.
وی ادامه داد: ما تا چند سال قبل هیچ آموزشی نداشتیم اما اکنون شش دانشکده پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی و بخش بهداشت در استان فعال است و در هشت رشته تخصصی مانند جراحی، اطفال، داخلی، خانواده، ارتوپدی، بیهوشی و … متولی هستیم. اخذ مجوز این آموزشی‌ها برای بهداشت و درمان البرز یک هویت به ارمغان آورد ضمن اینکه استان را به سطح قابل قبولی رساند.
درفشی به اقدامات صورت گرفته در زمان طرح تحول سلامت اشاره و اعلام کرد: در استان البرز ۶۵۰ تخت قدیمی‌ساز وجود داشت اما در طول سه سال گذشته ۱۴۰۰ تخت به این تعداد اضافه شد تا در کنار توسعه خدمات‌رسانی، نیروهای لازم هم استخدام شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز افزود: تا پیش از طرح تحول در استان البرز فقط ۱۵ تخت آی.سی.یو وجود داشت اما اکنون تعداد این تخت‌ها به ۱۳۰ مورد رسیده است. در حال حاضر ۱۱۰۰ پزشک متخصص و فوق متخصص، سه هزار پزشک عمومی و ۲۰۰ دندانپزشکی در استان مشغول به فعالیت هستند.
درفشی در ادامه به پروژه‌های درمانی در حال ساخت استان، اشاره و خاطرنشان کرد: بیمارستان فردیس با ۳۰۰ تخت، سیدالشهدا با ۲۶۰ تخت و کمالشهر با ۱۶۰ تخت از جمله پروژه‌های درمانی استان به شمار می‌رود که امیدواریم بتوانیم ظرف دو سال آینده آنها را به بهره‌برداری برسانیم تا تعداد تخت‌های دولتی استان به ۳۰۰۰ تخت برسد.
این مسئول افزود:البرز قبل از طرح تحول سلامت برای هر هزار نفر فقط چهار دهم تخت بیمارستانی داشت این در حالی است که متوسط کشوری برای این عدد ۱.۶، استاندارد ۱.۷ و هدف ۳.۲ است، با اجرای طرح تحول این رقم در البرز به ۱.۲ تخت رسید و با بهره‌برداری از سه پروژه جدید در دو سال آینده به ۱.۹ تخت برای هر ۱۰۰۰ نفر می‌رسیم یعنی قدری از استاندارد ۱.۷ کشور بالاتر خواهد بود.
وی به وضعیت اورژانس در استان هم اشاره و تصریح کرد: در این بخش ۵۵ پایگاه اورژانس، ۱۱۵ پایگاه جاده‌ای، ۶۰ آمبولانس، دو اتوبوس آمبولانس و ۴۰ موتورلانس داریم که به تازگی بالگردهای اورژانس هم به این ناوگان اضافه شده و خدمات خوبی را ارائه می‌کند و امیدوار هستیم ظرف دو سال آینده ۳۰ مرکز اورژانس دیگر هم به این ناوگان اضافه شود.
درفشی در ادامه از ارائه خدمات سیار به مناطق محروم هم گفت و اعلام کرد: از سال گذشته تاکنون ۱۱ هزار نفر در مناطق محروم و روستایی تحت پوشش این خدمات قرار گرفته‌اند.
وی در خصوص استفاده از خیرین در بخش سلامت هم گفت: خیرین برای ساخت مراکز درمانی، ساخت بخش‌های بیمارستانی و … در استان البرز بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان کمک کرده‌اند. در شرایط فعلی می‌توان گفت که مجموعاً ۹۵ درصد از مناطق شهری و روستایی استان با ۷۵ خانه بهداشت، ۹۳ پایگاه روستایی، ۷۸ مرکز خدمات جامع و ۴۰ مرکز در مناطق شهری تحت پوشش شبکه بهداشت و سلامت قرار گرفته‌اند و در تلاش هستیم تا این پوشش را صد در صدی کنیم.
وی در خصوص هزینه‌های سلامت برای مردم هم اعلام کرد: با اجرای طرح تحول سلامت پرداخت مردم در بخش درمان به حداقل رسیده است به طوری که در بیمارستان‌های دولتی حدود ۱۰ درصد فرانشیز دولتی توسط بیمار پرداخت می‌شود؛ مواردی چون زایمان هم کاملاً رایگان است.
درفشی افزود: به جرأت می‌توان گفت که هزینه درمان در بیمارستان از هزینه تاکسی که بیمار برای مراجعه به بیمارستان پرداخت می‌کند کمتر است به طور مثال هزینه هر شب تخت آی.سی.یو دو و نیم میلیون تومان است اما در بیمارستان‌های دولتی با ۴۰ هزار تومان این کار انجام می‌شود؛ می‌توان گفت کسی نیست که از هزینه‌های درمان ناراضی باشد.
این مسئول در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت داروهای تاریخ مصرف گذشته در داروخانه‌ها هم اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی به طور مرتب بر داروخانه‌ها نظارت دارد، در خصوص داروهای تاریخ گذشته قانون این است که هیچ داروخانه‌ای حق ندارد خودش دارو را معدوم کند و باید دارو را در انبار نگه دارد تا تحت نظارت دانشگاه معدوم شود اما هیچ داروی تاریخ گذشته‌ای نباید در قفسه باشد.
وی در خصوص خدماتی که در حوزه روانپزشکی ارائه می‌شود هم گفت: قبلاً بیمارانی که به خدمات روانپزشکی نیاز داشتند روانه تهران می‌شدند اما در حال حاضر ۱۰۰ تخت روانپزشکی در بیمارستان امام حسین(ع) ایجاد شده تا در این بخش هم خدمات ارائه شود.
درفشی ادامه داد: در بخش سرطان هم سه مرکز تیپ یک سرطان در بیمارستان امام علی(ع)، رجایی و امام جعفر صادق(ع) ایجاد شده و یک مرکز رادیوتراپی هم در بیمارستان امام علی(ع) در حال احداث است و احتمالاً ظرف یکسال آینده به بهره‌برداری برسد تا با بهترین تجهیزات در سطح کشور به بیماران سرطانی استان خدمت رسانی کند.
==============
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: ردای مقدس پزشکی با سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود!

دانانیوز: عبدالرضا عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: خط ایثار از چهلمین فجر گذشت و پرتوهای بیداری اسلامی کشورهای آزادی‌خواه منطقه و جهان را به شکستن یوغ ستم می‌خواند و جلوه‌های آن در ایستادگی مردم یمن، افغانستان، عراق، سوریه و سایرین با دستان خالی در برابر سلطه‌جویان خودنمایی می‌کند. استعمار جهانی اول از مکیدن منابع منطقه به هر روشی اعم از جنگ، خونریزی، کودتا، تحریم و فشار اقتصادی رویگردان نیست و حتی با فراهم آوردن شرایط و با دنبال کردن پروژه فرار مغزها به دنبال خالی کردن کشور از نیروی مولد فکری و نهایتاً زمین‌گیر کردن آنهاست.
وی با طرح این پرسش که وظیفه ما «برای حفظ کشور چیست؟» اظهار کرد: اگر در خانه کس است، یک حرف بس است. عدالت، عدالت و عدالت. در توزیع بسیاری از امکانات اعم از برق‌رسانی، گازرسانی، خطوط تلفن، آبرسانی و جاده‌کشی کارنامه عادلانه و متوازن ارائه شده است، اما برای کامل شدن آن لازم است که دستگاه‌های مربوط به مناطقی که هنوز از این امکانات برخوردار نیستند توجه و رسیدگی کنند.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در فشار اقتصادی بی‌امان ناشی از تحریم ظالمانه مردانی که در جنگ و شرایط دشوارتر خم به ابرو نمی‌آوردند در غم نان کمر خم کردند. مسئولان صدای محرومیت سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی و جنوبی و سایر نقاط ایران در فصل سرما و همچنین زلزله زدگان کرمانشاه را بشنوند و چاره‌اندیشی کنند.
وی در مورد مصوبه بیمه ایثارگران در مجلس شورای اسلامی گفت: توقع امروز بازنشسته کشوری، لشگری و تأمین اجتماعی تا حد همسان‌سازی حقوق کاهش یافته است، اما همان نیز اجرا نمی‌شود. اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی برای بیمه ایثارگران معطل مانده است. همچنین پس از تأسیس دانشگاه‌های فراوان از اعطای مدرک دانشگاهی فرهنگیان، کارکنان و شاغلین خودداری می‌شود. اینها که دیگر ربطی به تحریم ندارند. برخی دانسته یا نادانسته کمر به نابودی سرمایه‌های اجتماعی کشور بسته‌اند.
عزیزی در حمایت از فرهنگیان و پزشکان اظهار کرد: مویرگ‌های جغرافیای ایران اسلامی از تهران تا اقصی‌نقاط دور کشور آکنده از عشق به خدمت فرهنگیان و جامعه پزشکی است. هیچ نقطه‌ای نمی‌تواند خالی از خدمات این دو قشر فرهیخته باشد. با تحریک افکار عمومی و با دست خود فرهنگی را درگیر مجادله معیشت و پزشک را درگیر حاشیه کرده‌ایم. جامعه محروم و زحمتکش پزشکی یاران، دیرین انقلاب و دفاع مقدس از چند درصد همکاران محدود تفکیک می‌شود. ردای مقدس پزشکی با سناریوی زیرمیزی بگیران و سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود.
دانانیوز به نقل از ایسنا، این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تربیت دانشگاهی پزشکیان در معرض پولی و خصوصی شدن قرار می‌گیرد. ایثار و از خودگذشتگی آنها نیز تجاری خوانده می‌شود. برخی از مسیر تحصیل در کشورهای فاقد صلاحیت دور زدن کنکور را نشانه می‌گیرند. طرح‌ها و لوایح به سوی بازداشت پزشکان هدایت می‌شود و برخی اصحاب رسانه از پوشش ایثار و خدمات ۹۹ درصد جامعه پزشکی عبور می‌کنند و پررنگ کردن یک درصد تخلف چنان جو پزشک‌ستیزی ایجاد می‌کند که اصل اول درمان یعنی اعتماد بیمار و پزشک فرو می‌ریزد و نهایتاً قشر برخوردار برای معالجه بعضاً راهی اروپا و قشر متوسط و کمتر برخوردار خود را ناچار فرض می‌کنند.
نماینده شیروان در مجلس با اشاره به آماری از سازمان امور مالیاتی تصریح کرد: جامعه پزشکی همواره از خوش‌حساب‌ترین مودیان بوده است، ولی مانند هر صنف و قشر دیگری متخلفین اندکی نیز در آنها یافت می‌شود. جامعه پزشکی آماده پدیدار شدن شفاف‌ترین و بهترین سازوکار اخذ مالیات در کنار همه اصناف و مشاغل دیگر است. انتظار می‌رود مصوبه کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تربیت شده و شفاف‌سازی برای همه صنوف مورد تصویب قرار گیرد. نه فقط برای جامعه پزشکی.
وی اضافه کرد: در حالی که در شرایط تحریم و فشار اقتصادی هستیم، بسیاری از صنوف مشمول معافیت‌ها می‌شوند. جامعه پزشکی نباید مشمول مالیات بیش از حد شود بلکه باید جلوی متخلفین گرفته شود. پزشکان تجار نظام سلامت نیستند تجار نظام سلامت از کلاس‌های آمادگی کنکور شروع می‌شود. دلالان پذیرش دانشجو در خارج کشور یا مداخله‌گران غیرقانونی در امر درمان به نام طب اسلامی دلالان نظام سلامت هستند.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به میزبانان کشاورز خود در جلسه امروز اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی پیگیر جدی امهال وام‌های کشاورزی است. خرید تضمینی گندم و چغندر و سایر محصولات و پرداخت‌های به موقع باید استمرار یابد. حل معضلات آب کشاورزی باید به همت طرح وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی حل شود.

۰

http://dananews.ir/?p=6861   :  لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 • رفتار محترمانه با زنان؛ طرحی برای “مرد شدن پسران”، ابتکار یک دبیرستان در پیتسبورگ آمریکا/ 5 بازدید
 • اسکار ۲۰۱۹؛ شبی خاطره‎انگیز برای کتاب سبز و آلفونسو کوارون/ 9 بازدید
 • فرصتی برای نظام درمانی ایران؛ بیماران کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به دنبال درمان در آلمان!/ 13 بازدید
 • مدیرعامل هما: بدهی بزرگی داریم اما پروازهای اروپایی ادامه دارند/امکان خریداری هواپیمایی نو بسیار دشوار است!/ایران‌ایر قدیمی‌ترین شرکت هواپیمایی در خاورمیانه است/ 18 بازدید
 • صعود بسکتبال ایران به جام جهانی؛ زمانی برای پایان اختلاف‌ها/ 12 بازدید
 • دبیر هیئت دولت: مردم بیش از توطئه‌های دشمن، نگران داخل هستند!/ دولت آرایش خود برای سال ۹۸ را متفاوت طراحی و ترسیم کرده است/ 21 بازدید
 • مسئولان تامین اجتماعی برای عدم اجرای قوانین پرستاری رقابتی تنگاتنگ دارند!/ تا دلتان بخواهد، قوانین اجرا نشده داریم!/ 20 بازدید
 • وزیر امور خارجه قطر : شاهد شکافی بی سابقه میان کشورهای منطقه هستیم/ ایران باید در هر نشست مرتبط با این کشور، حضور داشته باشد/ 22 بازدید
 • مردم تاوان فساد در بخش صادرات را می‌دهند/ ضرورت توقف فعالیت بازار ثانویه ارز /اشخاصی که ارز حاصل از صادرات را برنمی‌گردانند، باید به اشد مجازات برسند/ 21 بازدید
 • محسن هاشمی : FATF به موضوعی برای دوقطبی‌سازی در کشور تبدیل شده است/ طیف مخالف همه توان لجستیکی خود را به میدان آورده است!/ 23 بازدید
 • افتتاح نمایشگاه بین‌المللی اسباب‌بازی با حضور یکصد کشور در نیویورک/ 24 بازدید
 • وزیر آموزش و پرورش : برخی خانواده‌ها به آموزش و پرورش اعتماد ندارند!/ما باید اشکالات‌مان را برطرف کنیم!/ 27 بازدید
 • سوءمدیریت تولیدکننده یا مدیریت درست دلالان؟/ برای مقابله با ترفند دلالان، فعلا خودرو نخرید!/ 15 بازدید
 • مریم طبرسا: ما قائده بازی در بازار جهانی را بلد نیستیم!/ ایکاش،بخش خصوصی در سایه اتاق بازرگانی،می توانست دین خود را به صادرات و واردات ادا کند!/ 59 بازدید
 • محسن عبدالتاجدینی: همایش حکمیت و داوری استان لرستان با حضور دکتر منصور کاظمی روزجمعه ۲۶ بهمن در خرم آباد برگزار می شود/ 141 بازدید
 • رئیس سازمان اوقاف: امکانات اوقاف را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی مردم به کار می گیریم/شکست سرمایه گذاری در سازمان اوقاف و امور خیریه قابل قبول نیست!/ 27 بازدید
 • آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ برای رشته های با آزمون/چه کسانی می توانند در کنکور ۹۸ ثبت نام کنند/ اعلام ممنوعیت‌ها/ 23 بازدید
 • بیانیه مقام معظم رهبری :عدالت در صدر هدفهای اوّلیّه‌ی همه‌ی بعثتهای الهی است/ تسلیم در برابر دشمن برای حل مشکلات اقتصادی، خطایی نابخشودنی است/انقلاب اسلامی همچون پدیده‌ای زنده، همواره دارای انعطاف و آماده‌ی تصحیح خطاهای خویش است/ 30 بازدید
 • ملاک‌های داوری هشتمین جشنواره بین‌المللی مدولباس فجر اعلام شد/ 26 بازدید
 • وزیر رفاه: سازمانی مستقل برای زنان و خانواده وجود ندارد! / با مشکلات ساختاری، برای پیگیری امور زنان در کشور مواجه هستیم!/ 35 بازدید
 • محسن عبدالتاجدینی: همایش حکمیت و داوری استان لرستان با حضور دکتر منصور کاظمی روزجمعه ۲۶ بهمن در خرم آباد برگزار می شود/ 141 بازدید
 • پنج چیزی که مردان باید درباره یائسگی بدانند!/ 76 بازدید
 • عیسی کلانتری: بعد از انقلاب دستاوردی در زمینه محیط‌زیست نداشتیم! /وقتی شاخص‌های زیست محیطی رعایت نمی‌شود و حقوق نسل آینده قربانی می‌شود!/ 62 بازدید
 • مریم طبرسا: ما قائده بازی در بازار جهانی را بلد نیستیم!/ ایکاش،بخش خصوصی در سایه اتاق بازرگانی،می توانست دین خود را به صادرات و واردات ادا کند!/ 59 بازدید
 • شهیندخت مولاوردی: فعالیت در حوزه زنان در ایران، باید از یک امر سیاسی به موضوع اجتماعی تبدیل شود/ 53 بازدید
 • ترکیه رکورد خود در صنعت گردشگری را شکست! /جایگاه ایران در رتبه اول گردشگران خارجی به ترکیه/ 53 بازدید
 • سرنوشت عجیب مربیان تیم ملی ایران؛از فرار قطبی و برانکو تا ممنوع‌الورود شدن علی پروین به ورزشگاه‌ها!/ 51 بازدید
 • طراحان سه‌بعدی صحنه جرم؛ بازوی دیجیتال پلیس هلند/ 49 بازدید
 • دکتر محمد عارف: اغلب آثار به‌لحاظ تکنیکی ضعیف و از حیث محتوا شعاری هستند!/ ما زبان ایرانی، نمادهای ایرانی و ملی که بتوانیم آن‌ها را به دنیا صادر کنیم، نمی‌شناسیم!/ 47 بازدید
 • مرکزپژوهش‌های مجلس: افزایش قاچاق سوخت، ایران را مجبور به واردات بنزین می‌کند! /تاکنون هیچ مقام ایرانی درباره سود حاصل از تفاوت قیمت ارز وافزایش قاچاق سوخت سخن نگفته‌اند/ 46 بازدید
 • سازوکار مالی ویژه؛ استقبال ظریف و موگرینی از ثبت ‘ابزار حمایت از مبادلات تجاری’ اروپا و ایران/ 43 بازدید
 • معاون وزیر بهداشت: ۹۰ درصد ایرانیان ورزش نمی‌کنند!/ هر سال ۱۰ هزار ایرانی بر اثر سرطان روده بزرگ فوت می‌کنند/ 42 بازدید
 • مرغ‌هایی که تخم‌ ضد سرطان می‌گذارند!/داروهای به دست‌آمده از این تخم‌مرغ‌ها صد برابر ارزان‌تر از تولید صنعتی آن تمام می‌شود/ 41 بازدید
 • معرفی برگزیدگان جایزه جهانی کتاب سال؛ محمدعلی مهدوی‌راد: اطمینان می‌دهم که داوران عزیز، بدون سوگیری ارزیابی کرده اند/ 40 بازدید
 • حسن خجسته:رفتارهای رسانه‌ای مارا «بی‌بی‌سی» تعیین می‌کند/در مورد بانوان، اصلاً یک تفکر سازمان‌یافته و منسجم و کاربردی نداریم!/ 38 بازدید
 • مریم حضرتی: قانون تعرفه پرستاری ضمانت اجرایی ندارد/ ۱۹۴ دانشکده پرستاری داریم که ۱۰۹دانشکده آن دولتی است./افزایش خشونت علیه پرستاران!/ 38 بازدید
 • واکسن تزریقی فلج اطفال مکملی ایمن برای خوراکی آن/تمامی واکسن‌های توزیع شده از ابتدای سال ۹۵ تاکنون کاملاً سالم بوده و مشکلی نداشته‌اند!/ 35 بازدید
 • وزیر رفاه: سازمانی مستقل برای زنان و خانواده وجود ندارد! / با مشکلات ساختاری، برای پیگیری امور زنان در کشور مواجه هستیم!/ 35 بازدید
 • وزیر ارتباطات: نسل جدید اینترنت خانگی به بهره‌برداری رسید/ارتقا تکنولوژی ADSL به FTTC/ 34 بازدید
 • علی مطهری: اصلاح قانون اساسی ضروری است اما عده‌ای مقابل این کار “گارد دارند”! / محمدرضا باهنر:جز اصول غیرقابل تغییر مانند “اسلامیت و جمهوریت” بسیاری از اصول دیگر قابل تغییر هستند و راه این کار باز است/ 32 بازدید
 • نقد آنچه در تلویزیون کیش گذشت! /ورود و نفوذ عناصری که کمترین ارتباط و سنخیت را با فرهنگ جامعه دارند! / ۰ نظر
 • اولین همایش حکمیت و داوری در شهرستان درود استان لرستان/ دکتر منصور کاظمی: داوران و متقاضیان داوری، پس از گذارندن دورهای تخصصی و حرفه ای و رتبه بندی درگروههای A-B-C به دفاتر فعال داوری جهت کارآموزی و اخذ آزمون نهایی معرفی می شوند / ۰ نظر
 • مورد عجیب اکران ۹۷/ کارگردان واقعی این فیلم‌ها کیست؟/ مدیران فرهنگی هیچ نقشه‌راهی برای سینما ندارند! / ۰ نظر
 • آغاز ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ برای رشته های با آزمون/چه کسانی می توانند در کنکور ۹۸ ثبت نام کنند/ اعلام ممنوعیت‌ها / ۰ نظر
 • حذف چهار صفر از پول ملی جدی شد! / ۰ نظر
 • چشم انتظاری ۱۰ ماهه بانوان قهرمان؛ نه از پاداش خبری هست!نه از وزیر ورزش و وعده هایش!/پاداش مجلس و نهاد ریاست جمهوری چه شد؟! / ۰ نظر
 • پنج چیزی که مردان باید درباره یائسگی بدانند! / ۰ نظر
 • دبیر هیئت دولت: مردم بیش از توطئه‌های دشمن، نگران داخل هستند!/ دولت آرایش خود برای سال ۹۸ را متفاوت طراحی و ترسیم کرده است / ۰ نظر
 • اولین دوره آموزش حرفه ای داوری ( با موضوع قراردادهای تجاری و بازرگانی) ۲۷ و ۲۸ دی ماه در دانشگاه خوارزمی برگزار می شود / ۰ نظر
 • چرا پزشکان اجباری برای نصب کارتخوان در مطب‌ها ندارند؟/ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: ردای مقدس پزشکی با سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود! / ۰ نظر
 • باحضور مدیر عامل بانک صنعت و معدن؛تعیین تکلیف ۲۳ بنگاه اقتصادی و پرداخت ۴۶۷۰۰ میلیارد ریال به ۳۰ واحد صنعتی خراسان رضوی / استاندار خراسان رضوی: برای نخستین بار، یک بانک دولتی معین اقتصاد مقاومتی شده وگام های ارزنده ای برداشته است / ۰ نظر
 • کمیته ویژه مجلس، علل گرانی کالاهای اساسی را اعلام کرد/ پیگیری ویژه موضوع گرانی اقلام پرمصرف از سوی دادستان‌ها / ۰ نظر
 • مهندس سید مرتضی علوی صدر: دوره های تخصصی وحرفه ای” آشنایی با بورس و بازار سرمایه” بصورت رایگان در مدرسه سرمایه گذاری “صما ” برگزار می شود / ۰ نظر
 • حسین میرزایی: جشنواره بین‌المللی فارابی؛ زمینه‌ساز تبادل آرای متفکران، دانشمندان و نهادهای علمی فرهنگی جهان / ۰ نظر
 • رئیس سازمان اوقاف: امکانات اوقاف را در جهت بهبود وضعیت اقتصادی مردم به کار می گیریم/شکست سرمایه گذاری در سازمان اوقاف و امور خیریه قابل قبول نیست! / ۰ نظر
 • محمدرضا زائری: برخی از علما، زمانی که زورشان نمی‎رسد، گفت‌وگو می‌کنند! / پدر یا مادری که نتوانسته لباس نو برای بچه‎ خود بخرد، شب خوابش نمی‌برد! / ۰ نظر
 • تشکیل کمیته چهارجانبه ارزی؛ تلاشی دوباره برای بازگشت ارز صادراتی! / ۰ نظر
 • علی مطهری: اصلاح قانون اساسی ضروری است اما عده‌ای مقابل این کار “گارد دارند”! / محمدرضا باهنر:جز اصول غیرقابل تغییر مانند “اسلامیت و جمهوریت” بسیاری از اصول دیگر قابل تغییر هستند و راه این کار باز است / ۰ نظر
 • صعود بسکتبال ایران به جام جهانی؛ زمانی برای پایان اختلاف‌ها / ۰ نظر
 • سرنوشت مبهم آیین نامه آموزش پزشکی/مشارکت بخش خصوصی زیر تیغ انتقاد! / ۰ نظر