منو
شنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۸

چرا پزشکان اجباری برای نصب کارتخوان در مطب‌ها ندارند؟/ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: ردای مقدس پزشکی با سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود!

چرا پزشکان اجباری برای نصب کارتخوان در مطب‌ها ندارند؟/ عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: ردای مقدس پزشکی با سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود!
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز به مساله نصب کارتخوان در مطب‌ها هم اشاره و اعلام کرد: مسئولیت این موضوع با نظام پزشکی است اما چیزی که وجود دارد این است که قانونی مبنی بر اجباری بودن نصب کارتخوان در مطب‌ها وجود ندارد./یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: به زعم سازمان امور مالیاتی جامعه پزشکی همواره از خوش‌حساب‌ترین مودیان بوده است، ولی مانند هر صنف و قشر دیگری متخلفین اندکی هم یافت می‌شود و این به معنای مجوز برای جداسازی و انگشت‌نما کردن جامعه پزشکی از سایر صنوف نیست.
۷ بهمن ۱۳۹۷ , ساعت ۱۳:۵۸
/
/
119 بازدید
/
/

دانانیوز: حمیدرضا درفشی در نشست خبری امروز یکشنبه هفتم بهمن ماه در پاسخ به سوالی در مورد پرونده‌های قصور پزشکی استان هم اعلام کرد: قصور پزشکی وجود دارد و نمی‌توان آن را منکر شد اما در مواردی چون مرگ مادر باردار یا مرگ نوزاد جزو خط قرمزهای وزارت بهداشت است که ممکن است حتی شخص وزیر هم به آن ورود کند، اما به طور کلی می‌توان گفت که قصور پزشکی در البرز با وضعیت کشور تفاوتی ندارد و هم سطح است.
دانانیوز به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه دانشگاه علوم پزشکی البرز تقریباً از سال ۹۱ هویت مستقل خود را پیدا کرد، توضیح داد: در طول این مدت خدماتی چون آموزش، درمان، بهداشت و تا حدی پژوهش توسعه پیدا کرده است.
درفشی افزود: در حال حاضر ۱۷ بیمارستان دولتی و خصوصی در استان البرز با ۳۵۳۰ تخت فعال است که ۲۱۰۰ تخت در بخش دولتی است.
وی ادامه داد: ما تا چند سال قبل هیچ آموزشی نداشتیم اما اکنون شش دانشکده پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و مامایی، پیراپزشکی و بخش بهداشت در استان فعال است و در هشت رشته تخصصی مانند جراحی، اطفال، داخلی، خانواده، ارتوپدی، بیهوشی و … متولی هستیم. اخذ مجوز این آموزشی‌ها برای بهداشت و درمان البرز یک هویت به ارمغان آورد ضمن اینکه استان را به سطح قابل قبولی رساند.
درفشی به اقدامات صورت گرفته در زمان طرح تحول سلامت اشاره و اعلام کرد: در استان البرز ۶۵۰ تخت قدیمی‌ساز وجود داشت اما در طول سه سال گذشته ۱۴۰۰ تخت به این تعداد اضافه شد تا در کنار توسعه خدمات‌رسانی، نیروهای لازم هم استخدام شوند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز افزود: تا پیش از طرح تحول در استان البرز فقط ۱۵ تخت آی.سی.یو وجود داشت اما اکنون تعداد این تخت‌ها به ۱۳۰ مورد رسیده است. در حال حاضر ۱۱۰۰ پزشک متخصص و فوق متخصص، سه هزار پزشک عمومی و ۲۰۰ دندانپزشکی در استان مشغول به فعالیت هستند.
درفشی در ادامه به پروژه‌های درمانی در حال ساخت استان، اشاره و خاطرنشان کرد: بیمارستان فردیس با ۳۰۰ تخت، سیدالشهدا با ۲۶۰ تخت و کمالشهر با ۱۶۰ تخت از جمله پروژه‌های درمانی استان به شمار می‌رود که امیدواریم بتوانیم ظرف دو سال آینده آنها را به بهره‌برداری برسانیم تا تعداد تخت‌های دولتی استان به ۳۰۰۰ تخت برسد.
این مسئول افزود:البرز قبل از طرح تحول سلامت برای هر هزار نفر فقط چهار دهم تخت بیمارستانی داشت این در حالی است که متوسط کشوری برای این عدد ۱.۶، استاندارد ۱.۷ و هدف ۳.۲ است، با اجرای طرح تحول این رقم در البرز به ۱.۲ تخت رسید و با بهره‌برداری از سه پروژه جدید در دو سال آینده به ۱.۹ تخت برای هر ۱۰۰۰ نفر می‌رسیم یعنی قدری از استاندارد ۱.۷ کشور بالاتر خواهد بود.
وی به وضعیت اورژانس در استان هم اشاره و تصریح کرد: در این بخش ۵۵ پایگاه اورژانس، ۱۱۵ پایگاه جاده‌ای، ۶۰ آمبولانس، دو اتوبوس آمبولانس و ۴۰ موتورلانس داریم که به تازگی بالگردهای اورژانس هم به این ناوگان اضافه شده و خدمات خوبی را ارائه می‌کند و امیدوار هستیم ظرف دو سال آینده ۳۰ مرکز اورژانس دیگر هم به این ناوگان اضافه شود.
درفشی در ادامه از ارائه خدمات سیار به مناطق محروم هم گفت و اعلام کرد: از سال گذشته تاکنون ۱۱ هزار نفر در مناطق محروم و روستایی تحت پوشش این خدمات قرار گرفته‌اند.
وی در خصوص استفاده از خیرین در بخش سلامت هم گفت: خیرین برای ساخت مراکز درمانی، ساخت بخش‌های بیمارستانی و … در استان البرز بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان کمک کرده‌اند. در شرایط فعلی می‌توان گفت که مجموعاً ۹۵ درصد از مناطق شهری و روستایی استان با ۷۵ خانه بهداشت، ۹۳ پایگاه روستایی، ۷۸ مرکز خدمات جامع و ۴۰ مرکز در مناطق شهری تحت پوشش شبکه بهداشت و سلامت قرار گرفته‌اند و در تلاش هستیم تا این پوشش را صد در صدی کنیم.
وی در خصوص هزینه‌های سلامت برای مردم هم اعلام کرد: با اجرای طرح تحول سلامت پرداخت مردم در بخش درمان به حداقل رسیده است به طوری که در بیمارستان‌های دولتی حدود ۱۰ درصد فرانشیز دولتی توسط بیمار پرداخت می‌شود؛ مواردی چون زایمان هم کاملاً رایگان است.
درفشی افزود: به جرأت می‌توان گفت که هزینه درمان در بیمارستان از هزینه تاکسی که بیمار برای مراجعه به بیمارستان پرداخت می‌کند کمتر است به طور مثال هزینه هر شب تخت آی.سی.یو دو و نیم میلیون تومان است اما در بیمارستان‌های دولتی با ۴۰ هزار تومان این کار انجام می‌شود؛ می‌توان گفت کسی نیست که از هزینه‌های درمان ناراضی باشد.
این مسئول در پاسخ به سوالی در خصوص وضعیت داروهای تاریخ مصرف گذشته در داروخانه‌ها هم اعلام کرد: دانشگاه علوم پزشکی به طور مرتب بر داروخانه‌ها نظارت دارد، در خصوص داروهای تاریخ گذشته قانون این است که هیچ داروخانه‌ای حق ندارد خودش دارو را معدوم کند و باید دارو را در انبار نگه دارد تا تحت نظارت دانشگاه معدوم شود اما هیچ داروی تاریخ گذشته‌ای نباید در قفسه باشد.
وی در خصوص خدماتی که در حوزه روانپزشکی ارائه می‌شود هم گفت: قبلاً بیمارانی که به خدمات روانپزشکی نیاز داشتند روانه تهران می‌شدند اما در حال حاضر ۱۰۰ تخت روانپزشکی در بیمارستان امام حسین(ع) ایجاد شده تا در این بخش هم خدمات ارائه شود.
درفشی ادامه داد: در بخش سرطان هم سه مرکز تیپ یک سرطان در بیمارستان امام علی(ع)، رجایی و امام جعفر صادق(ع) ایجاد شده و یک مرکز رادیوتراپی هم در بیمارستان امام علی(ع) در حال احداث است و احتمالاً ظرف یکسال آینده به بهره‌برداری برسد تا با بهترین تجهیزات در سطح کشور به بیماران سرطانی استان خدمت رسانی کند.
==============
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس: ردای مقدس پزشکی با سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود!

دانانیوز: عبدالرضا عزیزی عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور جلسه امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی گفت: خط ایثار از چهلمین فجر گذشت و پرتوهای بیداری اسلامی کشورهای آزادی‌خواه منطقه و جهان را به شکستن یوغ ستم می‌خواند و جلوه‌های آن در ایستادگی مردم یمن، افغانستان، عراق، سوریه و سایرین با دستان خالی در برابر سلطه‌جویان خودنمایی می‌کند. استعمار جهانی اول از مکیدن منابع منطقه به هر روشی اعم از جنگ، خونریزی، کودتا، تحریم و فشار اقتصادی رویگردان نیست و حتی با فراهم آوردن شرایط و با دنبال کردن پروژه فرار مغزها به دنبال خالی کردن کشور از نیروی مولد فکری و نهایتاً زمین‌گیر کردن آنهاست.
وی با طرح این پرسش که وظیفه ما «برای حفظ کشور چیست؟» اظهار کرد: اگر در خانه کس است، یک حرف بس است. عدالت، عدالت و عدالت. در توزیع بسیاری از امکانات اعم از برق‌رسانی، گازرسانی، خطوط تلفن، آبرسانی و جاده‌کشی کارنامه عادلانه و متوازن ارائه شده است، اما برای کامل شدن آن لازم است که دستگاه‌های مربوط به مناطقی که هنوز از این امکانات برخوردار نیستند توجه و رسیدگی کنند.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در فشار اقتصادی بی‌امان ناشی از تحریم ظالمانه مردانی که در جنگ و شرایط دشوارتر خم به ابرو نمی‌آوردند در غم نان کمر خم کردند. مسئولان صدای محرومیت سیستان و بلوچستان، خراسان شمالی و جنوبی و سایر نقاط ایران در فصل سرما و همچنین زلزله زدگان کرمانشاه را بشنوند و چاره‌اندیشی کنند.
وی در مورد مصوبه بیمه ایثارگران در مجلس شورای اسلامی گفت: توقع امروز بازنشسته کشوری، لشگری و تأمین اجتماعی تا حد همسان‌سازی حقوق کاهش یافته است، اما همان نیز اجرا نمی‌شود. اجرای مصوبه مجلس شورای اسلامی برای بیمه ایثارگران معطل مانده است. همچنین پس از تأسیس دانشگاه‌های فراوان از اعطای مدرک دانشگاهی فرهنگیان، کارکنان و شاغلین خودداری می‌شود. اینها که دیگر ربطی به تحریم ندارند. برخی دانسته یا نادانسته کمر به نابودی سرمایه‌های اجتماعی کشور بسته‌اند.
عزیزی در حمایت از فرهنگیان و پزشکان اظهار کرد: مویرگ‌های جغرافیای ایران اسلامی از تهران تا اقصی‌نقاط دور کشور آکنده از عشق به خدمت فرهنگیان و جامعه پزشکی است. هیچ نقطه‌ای نمی‌تواند خالی از خدمات این دو قشر فرهیخته باشد. با تحریک افکار عمومی و با دست خود فرهنگی را درگیر مجادله معیشت و پزشک را درگیر حاشیه کرده‌ایم. جامعه محروم و زحمتکش پزشکی یاران، دیرین انقلاب و دفاع مقدس از چند درصد همکاران محدود تفکیک می‌شود. ردای مقدس پزشکی با سناریوی زیرمیزی بگیران و سناریوی انگ فرار مالیاتی مخدوش می‌شود.
دانانیوز به نقل از ایسنا، این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تربیت دانشگاهی پزشکیان در معرض پولی و خصوصی شدن قرار می‌گیرد. ایثار و از خودگذشتگی آنها نیز تجاری خوانده می‌شود. برخی از مسیر تحصیل در کشورهای فاقد صلاحیت دور زدن کنکور را نشانه می‌گیرند. طرح‌ها و لوایح به سوی بازداشت پزشکان هدایت می‌شود و برخی اصحاب رسانه از پوشش ایثار و خدمات ۹۹ درصد جامعه پزشکی عبور می‌کنند و پررنگ کردن یک درصد تخلف چنان جو پزشک‌ستیزی ایجاد می‌کند که اصل اول درمان یعنی اعتماد بیمار و پزشک فرو می‌ریزد و نهایتاً قشر برخوردار برای معالجه بعضاً راهی اروپا و قشر متوسط و کمتر برخوردار خود را ناچار فرض می‌کنند.
نماینده شیروان در مجلس با اشاره به آماری از سازمان امور مالیاتی تصریح کرد: جامعه پزشکی همواره از خوش‌حساب‌ترین مودیان بوده است، ولی مانند هر صنف و قشر دیگری متخلفین اندکی نیز در آنها یافت می‌شود. جامعه پزشکی آماده پدیدار شدن شفاف‌ترین و بهترین سازوکار اخذ مالیات در کنار همه اصناف و مشاغل دیگر است. انتظار می‌رود مصوبه کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تربیت شده و شفاف‌سازی برای همه صنوف مورد تصویب قرار گیرد. نه فقط برای جامعه پزشکی.
وی اضافه کرد: در حالی که در شرایط تحریم و فشار اقتصادی هستیم، بسیاری از صنوف مشمول معافیت‌ها می‌شوند. جامعه پزشکی نباید مشمول مالیات بیش از حد شود بلکه باید جلوی متخلفین گرفته شود. پزشکان تجار نظام سلامت نیستند تجار نظام سلامت از کلاس‌های آمادگی کنکور شروع می‌شود. دلالان پذیرش دانشجو در خارج کشور یا مداخله‌گران غیرقانونی در امر درمان به نام طب اسلامی دلالان نظام سلامت هستند.
این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به میزبانان کشاورز خود در جلسه امروز اظهار کرد: مجلس شورای اسلامی پیگیر جدی امهال وام‌های کشاورزی است. خرید تضمینی گندم و چغندر و سایر محصولات و پرداخت‌های به موقع باید استمرار یابد. حل معضلات آب کشاورزی باید به همت طرح وزارت نیرو و وزارت جهاد کشاورزی حل شود.

۰

http://dananews.ir/?p=6861   :  لینک کوتاه

مطالب مرتبط

 • مدیرعامل روسنفت روسیه: تحریم ضد ایران و ونزوئلا یک سوم انرژی جهان را محدود کرد/شریکان و متحدان آمریکا نیز دچار آسیب می‌شوند/ 4 بازدید
 • سلول درمانی جایگزین پیوند کلیه می شود/ 6 بازدید
 • برای چهارمین سال متوالی؛ایران قهرمان مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان شد/ 7 بازدید
 • با تعطیلات ۵۳ روزه در سال، ایران بیشترین تعداد روزهای تعطیل و «مرخصی با حقوق» را دارد!/ 7 بازدید
 • آسیب‌های جدی استفاده از ظروف پلاستیکی/ 6 بازدید
 • خانم نسترن کشاورز محمدی، رئیس کمیته علمی ارتقا سلامت کودکان، نوجوانان و جوانان یونسکو شد/ 7 بازدید
 • مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ نتایج آزمون دستیاری اعلام شد /بیش از۳۵۰۰ داوطلب پذیرفته شدند/ 7 بازدید
 • حضور گسترده گردشگران ایرانی در وان ترکیه/ 7 بازدید
 • پیروزی ۳-۱ تیم ملی والیبال ایران در مقابل آرژانتین/ 7 بازدید
 • وزارت ۶۵۰ روزه بطحایی در آموزش و پرورش؛ از تغییرات ساختاری و چابک سازی وزارتخانه وخروج مدارس از شیوه مدیریت سنتی تا شعارهایی برای حذف مافیای کنکور/ 8 بازدید
 • غلامعلی افروز: بی تفاوتی بسیار هزینه دارد/جلیل محبی: بیشتر لجبازی در جامعه امروز، لجبازی سیاسی است!/ احمد مازنی: به من چه یا به تو چه آثار زیانباری برای جامعه در پی دارد/ 6 بازدید
 • رئیس دانشگاه خوارزمی : صدای مخالف را “ضد انقلاب” تلقی نکنیم! /ما نیازمند اصلاح ساختاری در بیرون و داخل دانشگاه هستیم/ 56 بازدید
 • محمد مسجدجامعی: شکایت‌های جانسوز امام علی علیه السلام، در قالب خطبه‌های متعدد نقل شده است/ خلافت امام در جامعه‌ای از هم گسیخته با بزرگانی پرتوقع و خودگم‌کرده و گسل‌های تهدید کننده‌باساختار قبیله‌ای بود/ 28 بازدید
 • خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان دادیم برای اردوی سوئد و فرانسه، ۵ میلیون هم اردوی شیراز/ 62 بازدید
 • رد اختیاری و پنج ساله شدن سربازی/ جزییات طرح اصلاح قانون سربازی/ 18 بازدید
 • این تلویزیون است یا تجارتخانه؛ خواننده‌ای ۱۰۰ میلیون داد که تیتراژ یک سریال را بخواند/کوتاه کردن راه با پول و پارتی!/ 57 بازدید
 • با ناکامی مجدد عارف ونماینده پایداری‌ها؛ لاریجانی برای دوازدهمین سال پیاپی رئیس مجلس ماند/ 48 بازدید
 • احمد حاتمی یزد:تغییر نرخ سود بانکی در شرایط کنونی اقتصاد ایران امکان پذیر نیست/ حجم مطالبات معوق در سیستم، سال هاست نظام بانکی را آزار می دهد/ 50 بازدید
 • مهلت ارسال مدارک برای امریه در شرکتهای دانش بنیان اعلام شد/ 71 بازدید
 • با اجرای یک قانون؛ انگلیس از کودکان در فضای آنلاین محافظت می کند!/ 68 بازدید
 • خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان دادیم برای اردوی سوئد و فرانسه، ۵ میلیون هم اردوی شیراز/ 62 بازدید
 • این تلویزیون است یا تجارتخانه؛ خواننده‌ای ۱۰۰ میلیون داد که تیتراژ یک سریال را بخواند/کوتاه کردن راه با پول و پارتی!/ 57 بازدید
 • رئیس دانشگاه خوارزمی : صدای مخالف را “ضد انقلاب” تلقی نکنیم! /ما نیازمند اصلاح ساختاری در بیرون و داخل دانشگاه هستیم/ 56 بازدید
 • احمد حاتمی یزد:تغییر نرخ سود بانکی در شرایط کنونی اقتصاد ایران امکان پذیر نیست/ حجم مطالبات معوق در سیستم، سال هاست نظام بانکی را آزار می دهد/ 50 بازدید
 • با ناکامی مجدد عارف ونماینده پایداری‌ها؛ لاریجانی برای دوازدهمین سال پیاپی رئیس مجلس ماند/ 48 بازدید
 • محمد مسجدجامعی: شکایت‌های جانسوز امام علی علیه السلام، در قالب خطبه‌های متعدد نقل شده است/ خلافت امام در جامعه‌ای از هم گسیخته با بزرگانی پرتوقع و خودگم‌کرده و گسل‌های تهدید کننده‌باساختار قبیله‌ای بود/ 28 بازدید
 • رد اختیاری و پنج ساله شدن سربازی/ جزییات طرح اصلاح قانون سربازی/ 18 بازدید
 • وزارت ۶۵۰ روزه بطحایی در آموزش و پرورش؛ از تغییرات ساختاری و چابک سازی وزارتخانه وخروج مدارس از شیوه مدیریت سنتی تا شعارهایی برای حذف مافیای کنکور/ 8 بازدید
 • خانم نسترن کشاورز محمدی، رئیس کمیته علمی ارتقا سلامت کودکان، نوجوانان و جوانان یونسکو شد/ 7 بازدید
 • با تعطیلات ۵۳ روزه در سال، ایران بیشترین تعداد روزهای تعطیل و «مرخصی با حقوق» را دارد!/ 7 بازدید
 • برای چهارمین سال متوالی؛ایران قهرمان مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان شد/ 7 بازدید
 • پیروزی ۳-۱ تیم ملی والیبال ایران در مقابل آرژانتین/ 7 بازدید
 • حضور گسترده گردشگران ایرانی در وان ترکیه/ 7 بازدید
 • مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ نتایج آزمون دستیاری اعلام شد /بیش از۳۵۰۰ داوطلب پذیرفته شدند/ 7 بازدید
 • آسیب‌های جدی استفاده از ظروف پلاستیکی/ 6 بازدید
 • سلول درمانی جایگزین پیوند کلیه می شود/ 6 بازدید
 • غلامعلی افروز: بی تفاوتی بسیار هزینه دارد/جلیل محبی: بیشتر لجبازی در جامعه امروز، لجبازی سیاسی است!/ احمد مازنی: به من چه یا به تو چه آثار زیانباری برای جامعه در پی دارد/ 6 بازدید
 • مدیرعامل روسنفت روسیه: تحریم ضد ایران و ونزوئلا یک سوم انرژی جهان را محدود کرد/شریکان و متحدان آمریکا نیز دچار آسیب می‌شوند/ 4 بازدید
 • خدمات یک مدرسه غیرانتفاعی لاکچری در تهران/ ۸۵ میلیون تومان دادیم برای اردوی سوئد و فرانسه، ۵ میلیون هم اردوی شیراز / ۰ نظر
 • برای چهارمین سال متوالی؛ایران قهرمان مسابقات وزنه‌برداری جوانان جهان شد / ۰ نظر
 • وقوع بیش از ۸۹۰ زمین‌لرزه در فروردین ۹۸ / ۰ نظر
 • محمد مسجدجامعی: شکایت‌های جانسوز امام علی علیه السلام، در قالب خطبه‌های متعدد نقل شده است/ خلافت امام در جامعه‌ای از هم گسیخته با بزرگانی پرتوقع و خودگم‌کرده و گسل‌های تهدید کننده‌باساختار قبیله‌ای بود / ۰ نظر
 • سلول درمانی جایگزین پیوند کلیه می شود / ۰ نظر
 • دو فرنگی‌کار ایرانی قهرمان بازی‌های آسیا شدند / ۰ نظر
 • رئیس دانشگاه خوارزمی : صدای مخالف را “ضد انقلاب” تلقی نکنیم! /ما نیازمند اصلاح ساختاری در بیرون و داخل دانشگاه هستیم / ۰ نظر
 • مدیرعامل روسنفت روسیه: تحریم ضد ایران و ونزوئلا یک سوم انرژی جهان را محدود کرد/شریکان و متحدان آمریکا نیز دچار آسیب می‌شوند / ۰ نظر
 • آیا سال ۹۸ در بازار مسکن سرمایه گذاری کنیم؟ / ۰ نظر
 • غلامعلی افروز: بی تفاوتی بسیار هزینه دارد/جلیل محبی: بیشتر لجبازی در جامعه امروز، لجبازی سیاسی است!/ احمد مازنی: به من چه یا به تو چه آثار زیانباری برای جامعه در پی دارد / ۰ نظر
 • حسنوند: با تحریم کامل نفتی ایران قیمت نفت به ۱۰۰ دلار خواهد رسید / ۰ نظر
 • وزارت ۶۵۰ روزه بطحایی در آموزش و پرورش؛ از تغییرات ساختاری و چابک سازی وزارتخانه وخروج مدارس از شیوه مدیریت سنتی تا شعارهایی برای حذف مافیای کنکور / ۰ نظر
 • با اجرای یک قانون؛ انگلیس از کودکان در فضای آنلاین محافظت می کند! / ۰ نظر
 • پیروزی ۳-۱ تیم ملی والیبال ایران در مقابل آرژانتین / ۰ نظر
 • مهلت ارسال مدارک برای امریه در شرکتهای دانش بنیان اعلام شد / ۰ نظر
 • حضور گسترده گردشگران ایرانی در وان ترکیه / ۰ نظر
 • احمد حاتمی یزد:تغییر نرخ سود بانکی در شرایط کنونی اقتصاد ایران امکان پذیر نیست/ حجم مطالبات معوق در سیستم، سال هاست نظام بانکی را آزار می دهد / ۰ نظر
 • مرکز سنجش آموزش پزشکی؛ نتایج آزمون دستیاری اعلام شد /بیش از۳۵۰۰ داوطلب پذیرفته شدند / ۰ نظر
 • با ناکامی مجدد عارف ونماینده پایداری‌ها؛ لاریجانی برای دوازدهمین سال پیاپی رئیس مجلس ماند / ۰ نظر
 • خانم نسترن کشاورز محمدی، رئیس کمیته علمی ارتقا سلامت کودکان، نوجوانان و جوانان یونسکو شد / ۰ نظر