گردهمایی ۲۶خرداد ماه باشگاه مدیران ایران همراه با گارگاه جذاب رئیس پژوهشکده علوم شناختی برگزار می شود
گردهمایی ۲۶خرداد ماه باشگاه مدیران ایران همراه با گارگاه جذاب رئیس پژوهشکده علوم شناختی برگزار می شود

دانانیوز: نقطه شروع زندگی آدمی، از دانسته‌ها و مفروضاتش شروع نمیشود، بلکه از طرز بودن وی شروع می‌شود . “یک راهبر بودن” نیز طرزی از بودن است.

به گزارش گروه همایش و رویداد دانانیوز به نقل از باشگاه مدیران ایران، به همت و تلاشهای ارزشمند و ماندگار زوج اندیشمند و خستگی ناپذیر سرکارخانم دکتر ندا مفاخری و جناب آقای دکتر شاهین شاکری، گردهمایی خرداد ماه ۱۴۰۳ باشگاه مدیران ایران در تاریخ ۲۶خردادماه در« برج بن تگ» با موضوعی بی نظیر در کنار هم خواهیم بود و آقای دکتر علی نصرت  ، رئیس پژوهشکده علوم شناختی ( معاون ستاد توسعه علوم شناختی ) باموضوع ارزشمند آشنایی با جدیدترین نگاه به مقوله راهبری سازمان با نگاهی متفاوت از آنچه تا کنون تجربه کرده ایم در گنارمان خواهد بود تا نگاهی عمیق، پدیدارشناسانه و بسیار کارا و موثر در رهبری سازمان و زندگی شخصی حرفه ای را باهم تجربه کنیم.

سخن گفتن در باره “طرز بودن” آدمی، کمی دشوار بنظر می‌رسد چرا که ذهن ها کمتر با این مقوله آشناهستند و بیشتر آماده‌اند تا درباره افعال و داشته‌ها بگویند و بشنوند، مثلا درباره اینکه چه کاری باید کرد و یا چه دانشی باید داشت.
کمتر ذهن‌ها درباره منشاء این عملکردها و داشته‌ها، اندیشیده‌اند.

اطلاعات تکمیلی و ثبت نام در :
https://modiriran.ir/club/?e=234

☀️اگر علاقمند هستید در این کارگاه آموزشی عالی حضور داشته باشین، برای ثبت نام با پشتیبان باشگاه مدیران ایران هماهنگ بفرمایید .  @modiriran1

مشاهده فیلم کوتاه صحبتهای آقای دکتر علی نصرت در نشست اردیبهشت ماه باشگاه مدیران ایران
https://www.youtube.com/watch?v=D_Dv6iMrcb0