سخنگوی دانشگاه آزاد، از نحوه برگزاری دروس عملی دانشگاه آزاد در ترم جدید خبرداد
سخنگوی دانشگاه آزاد، از نحوه برگزاری دروس عملی دانشگاه آزاد در ترم جدید خبرداد

دانانیوز: سخنگوی دانشگاه آزاد نحوه برگزاری دروس عملی را در نیمسال جدید تحصیلی تشریح کرد. دانانیوز به نقل از مهر، احمد حیدری در گفتگویی تلویزیونی درباره برگزاری دروس عملی و کارگاهی در ترم جدید تحصیلی گفت: تجربه خوبی در ترم بهمن ۹۹-۹۸ و همچنین ترم تابستان بدست آمده و همان شیوه در نیمسال جدید ادامه […]

دانانیوز: سخنگوی دانشگاه آزاد نحوه برگزاری دروس عملی را در نیمسال جدید تحصیلی تشریح کرد.

دانانیوز به نقل از مهر، احمد حیدری در گفتگویی تلویزیونی درباره برگزاری دروس عملی و کارگاهی در ترم جدید تحصیلی گفت: تجربه خوبی در ترم بهمن ۹۹-۹۸ و همچنین ترم تابستان بدست آمده و همان شیوه در نیمسال جدید ادامه پیدا می‌کند و دانشجویان در گروه‌های مختلف آموزشی تقسیم شده و آموزش دروس عملی را دریافت می‌کنند.

دانانیوز: سخنگوی دانشگاه آزاد افزود: قبل از شرایط کرونایی دروس عملی و کارگاهی در کلاس های ۱۵ نفره آموزش داده می شد اما در حال حاضر و از ترم قبل، در راستای رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی دانشجویان به گروه های ۳ تا ۵ نفره تقسیم شدند.

حیدری ادامه داد: در این شیوه برای یک گروه ۱۵ نفره، ۳ یا ۴ بار آموزش تکرار می شود و این فرایند برای دانشگاه آزاد هزینه ۳ تا ۴ برابری به همراه خواهد داشت اما ما همان شهریه ای را از دانشجو می گیریم که کلاس های عملی در حالت عادی برگزار می شد.

وی همچنین درباره نحوه برگزاری کلاس های نظری نیز گفت: با توجه به اینکه دانشجویان در نیمسال جدید باید ۱۶ هفته آموزشی را پشت سر بگذارنند مقرر شده ۱۲ جلسه به صورت مجازی و ۴ جلسه به صورت حضوری با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی برای گروه‌های مختلف آموزشی اجرا شود.