مریم آبادی: موسسه” سوئیس آکادمیک نت ورک” مشاوری خبره وامین برای خانواده های ایرانی و فارسی زبانان جهان است
مریم آبادی: موسسه” سوئیس آکادمیک نت ورک” مشاوری خبره وامین برای خانواده های ایرانی و فارسی زبانان جهان است

دانانیوز: همانگونه که می دانید، سوئیس بعنوان یک کشور امن وپیشرفته اروپایی،یکی از مقصدهای مهاجرت و یا تحصیل از سوی جوانان وخانواده های ایرانی متقاضی زندگی، کسب و کار و یا تحصیل در خارج کشور است.این کشور زیبا و امن و مهاجرپذیر، مقر بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های بین‌المللی مانند صلیب سرخ، سازمان تجارت جهانی […]

دانانیوز: همانگونه که می دانید، سوئیس بعنوان یک کشور امن وپیشرفته اروپایی،یکی از مقصدهای مهاجرت و یا تحصیل از سوی جوانان وخانواده های ایرانی متقاضی زندگی، کسب و کار و یا تحصیل در خارج کشور است.
این کشور زیبا و امن و مهاجرپذیر، مقر بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های بین‌المللی مانند صلیب سرخ، سازمان تجارت جهانی و یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل متحد است.

موسسه” سوئیس آکاادمیک نت ورک” یکی از موسسات سوئیسی است که با مدیریت یک بانوی ایرانی-سوئیسی بنیانگذاری و مدیریت می شود.

این موسسه در زمینه اخذ پذیرش و اقامت تحصیلی برای سطوح ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و پیش دانشگاهی باهمکاری موسسات آموزشی، آموزشگاههاو مدارس شبانه روزی کشور سویس فعالیت می کند.

خانم مریم آبادی موسس و مدیرعامل موسسه” سوئیس آکاادمیک نت ورک” در گفتگو با خبرنگار دانانیوز، با اشاره به فعالیت پنج ساله ای که در بازار آموزشی ایران دارد گفت: موسسه کمک ایجاد ارتباط پلی است بین خانوادها ایرانی و موسسات اموزشی تحصیلی در سویس میباشد.
مدیر موسسه” سوئیس آکاادمیک نت ورک” می گوید: ما بعنوان مشاوری خبره وامین برای خانوادها ایرانی عمل می کنیم تا بهترین راهها را برای خانواده ها و جوانان ونوجوانان ایرانی علاقمند در سوئیس نشان دهیم و همکاران و مشاوران من در موسسه، آنها را از همان ابتدا که آشنایی با موسسات اموزشی معتبر هست تا انتهای کار که اخذ اقامت وتحصیل در موسسات و مدارس معتبر کشور سوئیس، راهنمایی و همراهی می کنند.

خانم مریم آبادی در ادامه با ذکر این مطلب که جامعه هدف و متقاضیان ما اصولا این اردوها برای جوانان و نوجوانان هستند گفت: خدمات اصلی موسسه” سوئیس آکاادمیک نت ورک” پیگیری و انجام کلیه مراحل اداری و قانونی در کشور سوئیس و برخی کشورهای اروپایی، از جمله جذب،معرفی،اخذ اقامت و ثبت نام و همچنین اخذ ویزای شنگن برای دوره های آموزشی در تعطیلات تابستانی است که اصولا این اردوها برای جوانان و نوجوانان طراحی شده تا بتوانند در عین اموزش زبانهای آلمانی فرانسه و یا انگلیسی تعطیلات خوش و خاطره انگیزی را در تورهای تفریحی کشور زیبای سویس بگذرانند.
مدیرعامل موسسه” سوئیس آکاادمیک نت ورک” می گوید: علاوه بر خدماتی که در بخشهای اول صحبتم اشاره کردم، موسسه با توجه کامل به تعهدات حرفه ای و پاسخگویی دقیق و به هنگام همه همکاران و مشاوران خبره ما، هر سال متقاضیان تحصیل در مدارس شبانه روزی سوییس را در انتخاب مدرسه مورد نظر همواره راهنمایی و همراهی کرده و آنها را در اخذ پذیرش تحصیلی و اقامت در کشور سویس یاری مینماید.
وی گفت: این موسسه همچنین سالیانه متقاضیان زیادی را همراهی کرده تا در بهترین مدارس هتلداری دنیا همانند دانشگاه گلیون و له روش بتوانند در رشته های مدیریت هتلداری درس خوانده و در بهترین هتلهای پنج ستاره دنیا مشغول به کار شوند.
خانم مریم آبادی با اشاره به تجارب، توانایی و دانش و همچنین تسلط و ارتباطات گسترده موسسه “سویس آکادمیک نت ورک ” گفت: در بازار ایران در زمینه پذیرش و اقامت تحصیلی موسسات بسیار و مدعیان زیادی مشغول به کار هستند ولی هیچکدام توانایی و دانش و تسلط همکاران و مشاوران خبره و مقیم ما را ندارند چون ” موسسه سویس آکادمیک نت ورک ” در کشور سوئیس مستقر بوده وبا هویت اروپایی است که هم دسترسی سریع و راحت و مطمئن به کلیه موسسات و مراکز آموزشی سوئیس و برخی کشورهای اروپایی طرف قرارداد دارد و هم بخاطر ارتباطات مداوم و صمیمانه با آنها، مورد اطمینان و امین موسسات و مراکز آموزشی سوئیسی است .
وی در پایان گفتگو با دانانیوز گفت: حمایت موسسه از نوجوانانی که مستقر در مدارس شبانه روزی سویس هستند دلگرمی و آرامش خاطری است برای والدین و همچنین برای دانش آموزان و محصیلین این مدارس است.

□○ ذکر این نکته ضروری است که به دلیل آشنایی مناسب و گسترده خانم مریم آبادی مدیر عامل موسسه “سویس آکادمیک نت ورک ” با پروسه های قانونی، امور اداری و مهاجرت تحصیلی به سویس نشانی از درخشش و موفقیتهای این موسسه است که باعث شده تا کلیه پرونده های این موسسه پس از طی مراحل همگی، منتهی به اخذ پذیرش و اقامت بوده است . و این خود تعهد و جدیت مدیریت و همکاران موسسه در ارایه خدمات مطلوب و مورد رضایت متقاصیان، مسِولین را نشان می دهد.
.
گفتنی است که تلاش خانم مریم آبادی مدیر عامل ” موسسه سوئیس آکادمیک نت ورک ” بر این است که راه مهاجرت تحصیلی را برای متقاضیان و خانواده های ایرانی آسان سازد. لذا سالیانه و دوران دهه فجر سمیناری در ایران هماهنگی کرده تا خانواده های ایرانی بتوانند بطور مستقیم و به راحتی و سرعت با مدیران مدارس و دانشگاههای سویس ارتباط و مشاوره داشته باشند و جواب سوالات خود را بگیرند.

تازه ترین افتخارات ” موسسه سوئیس آکادمیک نت ورک “: آخرین حرکت پر ارزش این موسسه اعطای بورس تحصیلی به دانش آموزان نمونه ایرانی برای تحصیل در یکی مدارس شبانه روزی سویس است. برای اشنایی بیشتر با این موسسه و امکانات آن به وب سایت، صفحه تلگرام و یا اینستاگرام ” موسسه سوئیس آکادمیک نت ورک ” که در زیر قید شده رجوع کنید.

http://www.swiss-academic-network.com
instagram : swiss_academic_network
Telegram : Swiss Academic Network

سوئیس در یک نگاه:کنفدراسیون سوئیس یکی از کشورهای اروپای غربی است که شهرت جهانیش را مدیون امنیت، ساعت و بانک‌های مشهورش است. سوئیس با کشورهای آلمان، فرانسه، ایتالیا، اتریش و لیختن‌اشتاین همسایه است.

سوئیس مقر بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های بین‌المللی مانند صلیب سرخ، سازمان تجارت جهانی و یکی از دو دفتر اروپایی سازمان ملل متحد است.
قانون اساسی بر اساس نظام فدرالی از سال ۱۸۴۸ در این کشور حاکم شد. این نظام پایه‌ای برای نظام سیاسی کنونی سوئیس است.
مساحت:۴۱،۲۹۰ کیلومتر مربع
جمعیت: ۷،۵۵۴،۶۶۱ نفر
پایتخت:برن
واحد پول: فرانک سوئیس
دامنه اینترنتی: ch.
پیش شماره۴۱+