وزیر میراث فرهنگی و گردشگری: اجاره‌بهای اماکن و فضاهای گردشگری واگذارشده به بخش خصوصی تا پایان۹۹ بخشیده شد!
وزیر میراث فرهنگی و گردشگری: اجاره‌بهای اماکن و فضاهای گردشگری واگذارشده به بخش خصوصی تا پایان۹۹ بخشیده شد!

دانانیوز: عای اصغر مونسان گفت: بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن گردشگری واگذارشده از سوی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به بخش خصوصی تا پایان سال ۹۹، به تصویب هیئت دولت رسید. دانانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره تصمیم جدید دولتمردان و مسئولان وزارتخانه متبوعش برای […]

دانانیوز: عای اصغر مونسان گفت: بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن گردشگری واگذارشده از سوی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به بخش خصوصی تا پایان سال ۹۹، به تصویب هیئت دولت رسید.

دانانیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، علی‌اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی درباره تصمیم جدید دولتمردان و مسئولان وزارتخانه متبوعش برای کمک به فعالان حوزه گردشگری گفت: مصوبه بخشودگی کامل اجاره‌بهای اماکن و فضا‌های گردشگری واگذارشده از سوی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به بخش خصوصی تا پایان سال جاری، توسط هیئت‌وزیران تصویب شد. با توجه به شیوع ویروس کرونا و آسیب دیدن بسیاری از کسب‌وکار‌ها در بخش گردشگری از دولت درخواست کرده بودیم تا این بخشودگی تا پایان سال جاری ادامه پیدا کند.

او افزود: بر اساس برآورد‌هایی که انجام دادیم میزان خسارت‌های واردشده به بخش گردشگری ناشی از شیوع ویروس کرونا تا مرداد ۹۹ حدود ۱۲ هزار میلیارد تومان است که تعداد بیکاران را نیز در این بخش افزایش داده است.

مونسان تصریح کرد: برای حمایت از بخش گردشگری در دوران شیوع ویروس کرونا تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا به بخش خصوصی کمک کنیم.

معاونت گردشگری بر اساس دستور وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی ضمن پیشنهاد و پیگیری مستمر حمایت‌های دولتی از بخش خصوصی حوزه‌های گردشگری و صنایع‌دستی، کمک‌ها و حمایت‌هایی را طی بخشنامه‌های مختلف انجام داده است.