برای اولین بار؛ رویداد جهانی یوسرن( USERN ) در ایران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود
برای اولین بار؛ رویداد جهانی یوسرن( USERN ) در ایران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود

دانانیوز: یوسرن (USERN: Universal Scientific Education and Research Network) شبكه ي جهاني آموزش و پژوهش علمي است و اجراي پروژه هاي علمي بين المللي، بين رشته اي و ايجاد بستري براي ارتباط بهتر ميان پژوهشگران جوان و دانشمندان مجرب در تمام دنيا از برنامه هاي پيش روي اين شبكه است. به گزارش دانانیوز به نقل […]

دانانیوز: یوسرن (USERN: Universal Scientific Education and Research Network) شبكه ي جهاني آموزش و پژوهش علمي است و اجراي پروژه هاي علمي بين المللي، بين رشته اي و ايجاد بستري براي ارتباط بهتر ميان پژوهشگران جوان و دانشمندان مجرب در تمام دنيا از برنامه هاي پيش روي اين شبكه است.

به گزارش دانانیوز به نقل از واحد اطلاع رسانی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت ایران، مشاورين علمي” یوسرن” متشكل از دانشمندان يك درصد برتر تمام رشته های علمي كه توسط ESI معرفي شده اند و برندگان جايزه نوبل، ابل و جايزه يوسرن می باشند.
كنگره بين المللي يوسرن از جمله برنامه هايي است كه هر ساله با سخنراني دانشمندان يك درصد برتر و برندگان جايزه نوبل و ابل به صورت بين رشته اي برگزار مي شود. امسال نیز برای دومین بار، پنجمین کنگره ی بین‌المللی شبکه جهانی یوسرن، در ایران، به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران و در مرکز همایش ها و رویدادهای ایران مال در تاریخ ۷-۱۰ نوامبر ۲۰۲۰ (آبان ۹۹) به صورت حضوری و مجازی برگزار خواهد شد. گفتنی ست این کنگره تاکنون درکشورهای ایران، اوکراین، ایتالیا و مجارستان برگزار شده است.
حضور در این رویداد بزرگ فرصت بسیار مغتنمی برای استفاده از برنامه های متنوع علمی، کارگاهی و دیدار با چهره های بزرگ علمی دنیاست.
در این راستا، طبق هماهنگی های انجام شده ی دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت با مسئولین برگزاری کنگره، یک سالن جهت سخنرانی اساتید برجسته داخلی و خارجی در حوزه ی طب و داروسازی سنتی اختصاص داده شده است. همچنین دفتر طب ایرانی متقبل شده است که ۹۰ درصد از هزینه های شرکت در کنگره را برای تعداد محدودی از متخصصان و دانشجویان بویژه طب و داروسازی سنتی و تاریخ پزشکی علاقه مند به شرکت در کنگره فراهم نماید (برای این گروه مبلغ پرداختی به کنگره ۶۰ هزارتومان خواهد بود و مابقی توسط دفتر طب ایرانی پرداخت می گردد).
لذا با توجه به فرصت مغتنم ایجاد شده برای حضور در این کنگره ی ارزشمند و بهره جستن از دانشمندان برتر دنیا در حوزه های مختلف، از دوستان علاقه مند دعوت می شود که حداکثر تا تاریخ ۲ مهر، جهت استفاده از گرنت دفتر طب ایرانی درخواست خود را به همراه یک صفحه رزومه به شماره ی
۰۹۳۵ ۲۱۰ ۹۰۶۰

ارسال نمایند.
لازم به ذکر است پرداخت این گرنت برای شرکت حضوری در کنگره بوده و حضور در روزهای کنگره بویژه سالن برگزاری بخش طب سنتی الزامی است.
با سپاس، دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت

برای اطلاعات بیشتر به وب سایت کنگره مراجعه نمایید:
http://userncongress.tums.ac.ir/