آغاز فعالیت پایگاه‌های انتخاب رشته آموزش و پرورش برای پذیرفته شدگان کنکور ۹۹ + آدرس
آغاز فعالیت پایگاه‌های انتخاب رشته آموزش و پرورش برای پذیرفته شدگان کنکور ۹۹ + آدرس

دانانیوز: وزارت آموزش و پرورش ۴۸ پایگاه انتخاب رشته مورد تایید خود را برای مشاوره به پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۹ فعال کرد گزارش دانانیوز به نقل از خبرنگاران جوان، ۴۸ پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش برای پذیرفته شدگان کنکور ۹۹ با همراهی مشاوران مورد تایید آموزش و پرورش آغاز به کار کرد. این پایگاه‌های […]

دانانیوز: وزارت آموزش و پرورش ۴۸ پایگاه انتخاب رشته مورد تایید خود را برای مشاوره به پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۹ فعال کرد

گزارش دانانیوز به نقل از خبرنگاران جوان، ۴۸ پایگاه انتخاب رشته آموزش و پرورش برای پذیرفته شدگان کنکور ۹۹ با همراهی مشاوران مورد تایید آموزش و پرورش آغاز به کار کرد.

این پایگاه‌های انتخاب رشته که در سراسر شهر تهران فعال هستند از امروز فعالیت خود را آغاز کرده اند و تا پایان زمان در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته، فعالیت این پایگاه‌ها تداوم دارد.

هزینه در نظر گرفته شده برای مشاوره پذیرفته شدگان مبالغی بین ۱۶۰ تا ۱۸۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است البته برای خانواده‌های شهدا و فرهنگیان این مبلغ با احتساب تخفیف در نظر گرفته می‌شود.

دانانیوز: داوطلبان کنکور سراسری ۹۹ با مراجعه حضوری به پایگاه‌های اعلام شده برای انتخاب رشته در هر منطقه‌ای که تمایل دارند، امکان مشاوره و انتخاب رشته با حضور مشاوران را دارند که در ادامه فهرست پایگاه‌های در نظر گرفته شده و مورد تایید آموزش و پرورش آمده است: