اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت؛ استقبال از بخش «فیلمسازان بسیجی»/فیلمسازان استانی حوزه های مختلف انقلاب و جنگ را به تصویر درآورند
اختتامیه جشنواره فیلم مقاومت؛ استقبال از بخش «فیلمسازان بسیجی»/فیلمسازان استانی حوزه های مختلف انقلاب و جنگ را به تصویر درآورند

دانانیوز: دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در آئین اختتامیه استانی در گیلان با اشاره به استقبال از بخش «فیلمسازان بسیجی» گفت: آمار بالای آثار در استان‌ها انگیزه ما را برای برگزاری این بخش مضاعف کرد. به گزارش دانانیوز به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، مهدی عظیمی میرآبادی دبیر شانزدهمین جشنواره بین […]

دانانیوز: دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت در آئین اختتامیه استانی در گیلان با اشاره به استقبال از بخش «فیلمسازان بسیجی» گفت: آمار بالای آثار در استان‌ها انگیزه ما را برای برگزاری این بخش مضاعف کرد.

به گزارش دانانیوز به نقل از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، مهدی عظیمی میرآبادی دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در استان گیلان در آئین اختتامیه گفت: از همه دوستان و همراهان در همه نهادها و ارگان‌ها برای برگزاری جشنواره در استان گیلان سپاسگزارم.

وی ادامه داد: آمار آثاری که به جشنواره شانزدهم رسیده، قابل توجه است. این آمار به ویژه در استان ها بسیار امیدوار کننده است و به ما انگیزه و نیرو داد تا بخش «فیلمسازان بسیجی» را با نیرو و توان برگزار کنیم.

مهدی عظیمی میرآبادی افزود: من از سردار عبدالله زاده عزیز می خواهم به فیلمسازان استان عنایت و توجه بیشتری داشته باشند تا انشالله بسیاری از موضوع های مورد بحث در حوزه انقلاب و دفاع مقدس توسط فیلمسازان استان به تصویر کشیده شوند.

دبیر شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت گفت: هدیه ای برای مادر بزرگوار شهیدی که سردار عبدالله زاده به ایشان اشاره کردند از سوی شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت اهدا خواهد شد. این هدیه کوچک ادای احترام ما به این مادر بزرگوار است.

آئین اختتامیه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت در استان گیلان در تالار مرکزی شهر رشت با حضور مهدی عظیمی میرآبادی، انسیه شاه حسینی مدیر بخش «فیلمسازان بسیجی» و محمد صنعتی مدیر امور استان‌ها در حال برگزاری است.