جذب ۷ هزار کار آموز وکالت
جذب ۷ هزار کار آموز وکالت

دانانیوز: رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه از جدب ۷ هزار کار آموز وکالت در آزمون امسال ۱۳۹۹ این مرکز خبر داد.به گزارش دانانیوز به نقل پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،علی بهادری جهرمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار صدا و سیما درباره آزمون سال ۹۹ مرکز وکلای قوه قضائیه و آزمون […]

دانانیوز: رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه از جدب ۷ هزار کار آموز وکالت در آزمون امسال ۱۳۹۹ این مرکز خبر داد.
به گزارش دانانیوز به نقل پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،علی بهادری جهرمی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار صدا و سیما درباره آزمون سال ۹۹ مرکز وکلای قوه قضائیه و آزمون مشاوران خانواده افزود: این آزمون از ساعت ۹ صبح امروز همزمان در مراکز استان سراسر کشور با مشارکت ۸۵ هزار داوطلب کار آموز وکالت برگزار شد.
وی گفت: شیوه نامه‌های بهداشتی مد نظر ستاد ملی کرونا در آزمون رعایت شده است.
بهادری جهرمی افزود: سازمان سنجش متولی برگزاری آزمون است که هفته گذشته هم آزمون کارشناسی را با رعایت تمام ضوابط بهداشتی برگزار کردیم.
بهادری جهرمی افزود: آزمون وکالت به صورت دو مرحله‌ای است که به صورت شفاهی و کتبی برگزار می‌شود و آزمون کتبی هم اکنون برگزار شده است. ۷ هزار وکیل (کارآموز وکالت) در صورتی که حد نصاب لازم را کسب کنند جذب خواهند شد.
رئیس مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه گفت: آزمون مشاوران خانواده هم همانند آزمون مرکز وکلای قوه قضائیه بعد از ظهر امروز در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود.