فراخوان بورسیه‌های بلاتکلیف؛ تا پنجم آبان ماه در فراخوان ثبت نام کنند!
فراخوان بورسیه‌های بلاتکلیف؛ تا پنجم آبان ماه در فراخوان ثبت نام کنند!

دانانیوز: چهارمین فراخوان تعیین تکلیف بورسیه‌های بلاتکلیف از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شد و متقاضیان تا یک ماه آینده می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند. به گزارش دانانیوز به نقل از ایسنا؛ بر اساس فراخوان اعلامی شورای عالی انقلاب فرهنگی متقاضیان بورسیه که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند و […]

دانانیوز: چهارمین فراخوان تعیین تکلیف بورسیه‌های بلاتکلیف از سوی شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شد و متقاضیان تا یک ماه آینده می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.

به گزارش دانانیوز به نقل از ایسنا؛ بر اساس فراخوان اعلامی شورای عالی انقلاب فرهنگی متقاضیان بورسیه که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند و در سه فراخوان اخیر بورسیه‌های بلاتکلیف شرکت نکرده‌اند به مدت یک ماه یعنی تا پنجم آبان ماه جاری می توانند در این فراخوان ثبت نام کنند.

داوطلبان فراخوان فوق می‌توانند ضمن مطالعه شرایط مندرج در این اطلاعیـه ای که به این منظور در سایت شورای عالی انقلاب فرهنگی منتشر شده است، نسـبت بـه ثبـت نـام در آدرس https://sccr.ir/forms/register اقدام کنند.

بر این اساس راتبه‌هایی که در مقطع دکتری دانش آموخته شده‌اند و راتبه‌هایی که دارای حکم بورس و مدرک دکتری هستند، مجاز به ثبت نام در فراخوان هستند و دانشجوی درحال تحصیل نباید فرم را پر کند.

به گزارش مرکز خبر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در خصوص اسامی راتبه‌ها به اداره کل بورس وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای تأییدارسال می‌شود، عدم تأیید اداره کل بورس، “عدم پیگیری”را به دنبال خواهد داشت. راتبه هایی که در فراخوان سال‌های ۹۶، ۹۷ و۹۸ هیأت عالی جذب ثبت نام کرده‌اند، مجاز به شرکت در فراخوان نیستند.

همچنین راتبه‌هایی که سن آنها در زمان فارغ‌التحصیلی دکتری پایین‌تر از ۴۰ سال باشد، مجاز به شرکت در فراخوان بوده و راتبه هایی که معدل کارشناسی بالاتر از ۱۴ و کارشناسی ارشد بالاتر از ۱۶ دارند، مجاز به شرکت در فراخوان هستند.

در صورتی که راتبه در دانشگاه‌های خارج از کشور مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تحصیل کرده، علاوه بر انتخاب دانشگاه‌های خارج از کشور از لیست دانشگاه‌ها، باید نام دانشگاه را در قسمت توضیحات وارد نماید و در صورتی که در حوزه‌های علمیه تحصیل کرده باشد، علاوه بر انتخاب حوزه علمیه از لیست دانشگاه‌ها، نام حوزه علمیه را در قسمت توضیحات وارد نماید.

ارسال تصویرحکم بورس و مدر ک دکترا جهت طی فرآیند جذب راتبه‌ها به آدرس پست الکترونیکی jazb@sccr.ir الزامی است.