سریال کمدی “صفر بیست و یک” می آید!/«صفر بیست و یک» ساخته مشترک جواد رضویان و سیامک انصاری از پنجم آبان ماه پخش می‌شود
سریال کمدی “صفر بیست و یک” می آید!/«صفر بیست و یک» ساخته مشترک جواد رضویان و سیامک انصاری از پنجم آبان ماه پخش می‌شود

دانانیوز: سریال کمدی صفر و بیست یک کار مشترک زوج هنری مطرح سینما و تلویزیون است که قرار است از شبکه سه سیما به روی آنتن برود.به گزارش دانانیوز به نقل از تیتربرتر؛ تصویربرداری سریال «صفر بیست و یک» به کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی که از ابتدای تابستان امسال […]

دانانیوز: سریال کمدی صفر و بیست یک کار مشترک زوج هنری مطرح سینما و تلویزیون است که قرار است از شبکه سه سیما به روی آنتن برود.
به گزارش دانانیوز به نقل از تیتربرتر؛ تصویربرداری سریال «صفر بیست و یک» به کارگردانی جواد رضویان و سیامک انصاری و تهیه‌کنندگی مهدی فرجی که از ابتدای تابستان امسال آغاز شد بود همچنان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه دارد.

فیلمنامه مجموعه تلویزیونی کمدی «صفر بیست و یک» که پیش از این «نیوجرسی» نام داشت توسط شبنم وثوقی و هدی ایزدی نوشته شده است.

سریال صفر بیست و یک کار مشترک جواد رضویان و سیامک انصاریان است که در قالب طنز و کمدی ساخته شده است. این سریال در چهار فصل ۲۵ قسمتی طراحی شده که فصل نخست این سریال آماده پخش شده است.

این دو بازیگر کمدی شناخته شده علاوه بر کارگردانی در این سریال به ایفای نقش هم پرداخته‌اند و این سریال برای پخش از شبکه سه آماده می‌شود.

قرار بود سریال چند فصله سیدجواد رضویان و سیامک انصاری قبل از ایام محرم در شبکه سه رونمایی شوند، اما مشکلات کرونایی اجازه نداد. پیگیری‌ها نشان می‌دهد گروه در تلاش‌اند از فرصت پیش‌آمده کمال بهره را ببرند و سریال ایام ربیع‌الاولِ تلویزیون باشند. سریالی که ابتدا نامش “نیوجرسی” بود و در هنگام کلید خوردن به “صفر بیست و یک” تغییر نام داد.

جواد رضویان درباره نیوجرسی توضیح داد: از نیمه شهریور سال ۹۸ ساخت سریالی در چهار فصل را کلید زده شد.

دانانیوز: رضویان درباره جزییات بیشتر این سریال طنز شبانه یادآور شد: هر فصل از این سریال ۲۵ قسمت خواهد داشت و در حال حاضر با نام موقت «نیوجرسی» شناخته می‌شود.

وی در توضیحی درباره نام این سریال نیز بیان کرد: البته منظور از «نیوجرسی» ایالتی در آمریکا نیست بلکه المان نیوجرسی است که جلوی در خانه ها می گذارند.

انتظار می رود حضور زوج هنری رضویان و انصاریان کنار هم، لبخند را مهمان گوشه لب های مخاطبان کند، زیرا مردم خاطرات بسیار زیبایی از بازی این دو هنرمند در سینما و تلویزیون در ذهن شان به ثبت رسانده اند و هر دو تا امروز در بسیاری از مجموعه های طنز به ایفای نقش های متفاوت پرداخته اند.

وی در پایان درباره همکاری با سیامک انصاری در این سریال گفت: این سریال به کارگردانی مشترک من و سیامک انصاری ساخته می‌شود و احتمالاً هر ۲ نیز در این سریال بازی کنیم.

سریال کمدی «صفر بیست و یک» ـ ساخته مشترک جواد رضویان و سیامک انصاری ـ از پنجم آبان ماه پخش می‌شود.

عوامل این سریال با انتشار ویدئویی در فضای مجازی، از نزدیک شدن زمان پخش خبر دادند و اعلام کردند که پنجم آبان ماه اولین قسمت از سریال «صفر بیست و یک» به روی آنتن می‌رود.

در این ویدئو سید جواد رضویان در حالی که ماسک زده بود در کنار دیگر بازیگران سریال با اعلام این خبر افزود: به واسطه شرایطی که وجود دارد فاصله گذاری را نمی‌توانیم رعایت کنیم اما در هر حالتی تا جای ممکن از ماسک استفاده می کنیم.