نابودی ویروس کرونا، باکشف جدیدی با کمک هوش مصنوعی وطب سنتی و مکمل
نابودی ویروس کرونا، باکشف جدیدی با کمک هوش مصنوعی وطب سنتی و مکمل

دانانیوز: توسط مخترعان و پژوهشگران پژوهشکده فناوری های پیشرفته و هوش مصنوعی متعلق به پژوهشگاه فرهنگ و هنر با بهره گیری از هوش مصنوعی طب دارویی ومکمل روش نابودی کامل ویروس کرونا در مقیاس وسیع کشف و تجهیزات لازم اختراع گردید.به گزارش دانانیوز، ☆دکتر بهروز نقویان پژوهشگر و متخصص هوشمندسازی و هوش مصنوعی در مقاله […]

دانانیوز: توسط مخترعان و پژوهشگران پژوهشکده فناوری های پیشرفته و هوش مصنوعی متعلق به پژوهشگاه فرهنگ و هنر با بهره گیری از هوش مصنوعی طب دارویی ومکمل روش نابودی کامل ویروس کرونا در مقیاس وسیع کشف و تجهیزات لازم اختراع گردید.
به گزارش دانانیوز، ☆دکتر بهروز نقویان پژوهشگر و متخصص هوشمندسازی و هوش مصنوعی در مقاله علمی و پژوهشی خود آورده است: در پژوهشکده تکنولوژی های پیشرفته و هوش مصنوعی وابسته به پژوهشگاه فرهنگ وهنر، مخترعان و پژوهشگران با مشورت پزشکان داخلی و خارجی ،روش های بسیاری را بررسی و آزمایش کردند و راه حل های کلانی با الگوریتم های هوش مصنوعی با یادگیری ماشین و روش های طب های دارویی و مکمل و همچنین روش ابتکاری پیشرفته به نتایج موفقیت آمیزی دست یافتند و می توانیم اعلام کنیم با چندین روش هم به کنترل و هم نابودی ویروس دست یافته ایم . البته امیرواریم برای حفظ جان مردم کشور و جهان ،وزارت بهداشت و ستاد کرونا سریعا زمینه لازم را فراهم نمایند و با همراهی جامعه پزشکی و متخصصان با رسیدن به این کشف و جهانی سازی آن کمک نمایند که نشان از صلح طلبی کشور ما خواهد بود .

دانانیوز:امیدواریم مسولان کشوری حداقل در این مورد که هنوز دارو قطعی و واکسنی پیش بینی نمی شود فرصت تست و امکان درمان همگانی را بدهند .لازم بذکر است تجهیزات و داده های لازم توسط هوش مصنوعی محاسبه و تست شده ، هیچگونه خطری برای انسان را نشان نداده است و فقط ویروس کرونا را نابود می کند .به لطف خداوند ،ریشه کنی ویروس کرونا در حداقل زمان قابل انجام بوده و جان هموطنان و مردم جهان نجات خواهد داد . کلیه باکتری ها و ویروس ها و تمامی سلولهای کلیه موجودات و انسان دارای ارتعاشات بیو‌الکترومغناطیسی هستند که می توان با ارسال فرکانس های مشخصی، برای هر نوع باکتری، ویروس و هر سلول دیگری که دارای ارتعاش می گردد، مشخص نمود که آیا رزنانس به حالت طبیعی است یا به هر دلیل انحراف نشان می دهد.اعمال فرکانس روزنانس اختصاصی به سلول هدف، پدیده رزونانس (تشدید) در سلول ایجاد ایجاد می گردد. طی پدیده رزونانس انرژی از محیط جذب می گردد که نتیجه رهایش این انرژی کسب شده متلاشی شدن سلول مورد نظر خواهد بود.ما با بازمهندسی دستگاه تولید فرکانس و کشف فرکانس کرونا توسط هوش مصنوعی و تعیین شدت و زمان در فواص تا ۵۰۰ متر قادریم فقط ویروس کرونا را نابود کرده و هیچ خطری برای انسان و سایر موجودات نخواهد داشت.میکروب فرکانس طبیعی یا رزونانس مختص به خود است. با افزایش شدت فرکانس رزونانس برای میکروب یا ویروس مورد نظر، می توان آن را از بین ببرد. این فرکانس را “فرکانس مرگ و میر” نامیده می شود. فرکانس مرگ و میر چند پاتوژن مثال

کزاز ۱۲۰ هرتز

تومور سرطانی (همه گونه) ۲۰۰۸ هرتز

سرطان (همه گونه) ۲۱۲۸ هرتز

صنعت دارویی با این روش بهبود فرکانسی که در آن ۱۰۰ درصد بیماران سرطانی (حتی در مراحل نهایی سرطان که هیچ امیدی در طب کلاسیک به بهبودی آنها وجود ندارد) بهبود یافتند به شدت مخالف بود. مسلما شیوه ای که بیماران مستلزم پرداخت هزینه های گزاف و آزمایشات مکرر نبوده و و داروی شیمایی نیز برای درمان آنها مورد نیاز نیست و تنها با یافتن فرکانس های سلامت بدن و فرکانس عوامل ایجاد کننده اختلال می توان به بهبود افراد پرداخت از هزینه دارو خودداری کرد‌. دانشمند درخشان و اسطوره ای بزرگ در جهان پزشکی “رویال ریموند رایف” عادلانه و منصفانه ای بر این است که رایف، عملا طب بیوالکترونیک را توسعه و گسترش داد.

وی که برنده ۱۴ مدال و نشان افتخار است، نشان اصلی دکترای افتخاری از دانشگاه هایدلبرگ را برای کارهای خود دریافت نمود. ابوعلی سینا در هزار سال پیش میدانستند که سلولها دارای ارتعاشات بیو ریتمیک از جنس بیو الکترو مغناطیسی هستد و ایشان می دانستند که توسط یک چیزی سلولها بین هم و با مغز ارتباط انرژیکی دارند و بر همین اساس هم شاقول ویزه ای را ساخته بودند که نسبت به این ارتعاشات عکس العمل رزنانسی نشان میداد . لطفا توجه داشته باشید که ایشان این دستگاه را هزار سال پیش ساخته بودند.! قابل توجه دوستانی که علاقه دارند بیشتر در این مورد بدانند ، کتابی به نام : شاقول سحر امیز ابو علی سینا _ چاپ شده که می توانند مطالعه کنند .از طرف دیگر ابو علی سینا الکتریسته را می شناختند و از همه مهمتر، میدانستند که اعصاب دارای پالسهای الکتریکی هستند .در تایید این اعا می توانیم حادثه تاریخی را که در زمان ایشان اتفاق افتاده را مورد بررسی قرار دهیم . در یکی از جنگها نوح ابن سامانی از اسب به زمین می افتد و در اثر اصابت با زمین ، کمر اسیب میبند که باعث اختلا لات حرکتی در ایشان میشود . ابوعلی سینا پس از معاینه جهت درمان از مار ماهی هایی استفاده کردند که برق تولید میکنند. این مار ماهی ها جهت صید طعمه خود جریان الکتریسته ای تولید میکند که باعث فلجی موقت سیستم عصبی ماهی مورد صید میشود . و از همین جریان الکتریسیته حضرت ابوعلی سینا برای از بین بردن مشکل اعصاب نوح ابن سامانی استفاده کردند .
در روسیه ابو علی سینا دارای جایگاه بسیار والایی است و همه ایشان را به عنوان اولین بشر زمینی که توانست ارتعاشات سلولی را توسط دستگاهی به نمایش در اورد ، مورد احترام قرار می دهند .

دکتر بهروز نقویان مدیر پژوهشکده فناوری های پیشرفته و هوش مصنوعی