دکتر محمد آقایی، پزشک خیر و طبیب جسم وجان مردم‌ میبد به شهدای سلامت پیوست!
دکتر محمد آقایی، پزشک خیر و طبیب جسم وجان مردم‌ میبد به شهدای سلامت پیوست!

دانانیوز: دکتر محمد آقایی، پزشک خیّر و طبیب جسم‌جان مردم شریف میبد پس از نزدیک به دو هفته بستری بودن به خاطر مبتلا شدن به کرونا، به کاروان شهدای مدافع سلامت پیوست.به گزارش دانانیوز، این پزشک خیر میبدی، به فکر نیازمندان و فقرا بود و ویزیت خود را در هر دوره ۵۰۰ تومان تعیین می‌کرد […]

دانانیوز: دکتر محمد آقایی، پزشک خیّر و طبیب جسم‌جان مردم شریف میبد پس از نزدیک به دو هفته بستری بودن به خاطر مبتلا شدن به کرونا، به کاروان شهدای مدافع سلامت پیوست.
به گزارش دانانیوز، این پزشک خیر میبدی، به فکر نیازمندان و فقرا بود و ویزیت خود را در هر دوره ۵۰۰ تومان تعیین می‌کرد تا مردم برای رفتن به مطب پزشک با مشکل مالی مواجه نشوند.

دکتر نمکی وزیر بهداشت طی پیامی، درگذشت پزشک خیر میبدی را تسلیت گفت.

به گزارش دانانیوز به نقل از خبرگزاری حوزه، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت طی پیامی، با تسلیت درگذشت دکتر محمد آقایی پزشک خیر میبدی، آورده است: در شرایطی که کادر سلامت کشور، این روزها در خط مقدم مقابله با پاندمی کرونا جان خود را سر دست گرفته اند شنیدن خبر پر کشیدن پزشک بسیار محبوب و مردمی شهرستان میبد، مرحوم دکتر محمد آقائی بسیار مرا متاسف و اندوهگین ساخت.

آن طبیب ارجمند، با مردم‌داری کم نظیر و رفتار و منش بزرگوارانه‌ای که از خود بر جای گذاشت، بی گمان الگویی ممتاز برای پزشکان سراسر کشور باقی خواهد ماند؛ الگویی که امروز مردم سراسر استان یزد و به ویژه شهرستان میبد را داغدار نمود.
اینجانب ضمن عرض تسلیت به خانواده آن مرد شریف و همچنین مردم استان یزد و شهرستان میبد آرزو می‌کنم آن همکار فقید در جوار رحمت الهی و ذیل عنایات اهل بیت علیهم السلام باشند.
صمیمانه از عموم مردم استان یزد تقاضا دارد با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانع از بروز چنین خسران‌های عظیمی شوند.