آغازانتخاب رشته برگزیدگان جوان خوارزمی
آغازانتخاب رشته برگزیدگان جوان خوارزمی

دانانیوز: انتخاب رشته برگزیدگان جوان خوارزمی که در کنکور ۹۹ شرکت کرده بودند، از طریق سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد. به گزارش دانانیوز به نقل از ایسنا، صرفا داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ شرکت کرده اند و جزو برگزیدگان جشنواره جوان خوارزرمی بوده اند، می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش […]

دانانیوز: انتخاب رشته برگزیدگان جوان خوارزمی که در کنکور ۹۹ شرکت کرده بودند، از طریق سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

به گزارش دانانیوز به نقل از ایسنا، صرفا داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۹ شرکت کرده اند و جزو برگزیدگان جشنواره جوان خوارزرمی بوده اند، می توانند از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اطلاعات خود را ثبت کنند.

در واقع بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا مبنی بر اعمال محدودیت در پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامتی داوطلبان برای ارائه خدمات سریع‌تر و دقیق‌تر، بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور به تمامی متقاضیان امکان پاسخگویی حضوری وجود ندارد.

دانانیوز: به همین جهت بررسی و پاسخ‌گویی به درخواست‌های داوطلبان به صورت اینترنتی انجام می‌شود. بنابراین داوطلبان از مراجعه حضوری خودداری و سوالات خود را از طریق سیستم پاسخگویی اینترنت https://request.sanjesh.org مطرح کنند.