پارک علم‌وفناوری دانشگاه تهران؛ فراخوان حمایت از هسته‌های  دانشجویی فناور
پارک علم‌وفناوری دانشگاه تهران؛ فراخوان حمایت از هسته‌های  دانشجویی فناور

دانانیوز:پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده هسته‌های فناور دانشجویان، دانش‌آموختگان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران حمایت می‌کند. به گزارش دانانیوز به نقل از ایسنا، بر اساس این فراخوان، صاحبان ایده‌های فناور با قابلیت ایجاد کسب‌وکار با سطح آمدگی یک تا ۶ می‌توانند در قالب برنامه رویش و شکوفایی شرکت کنند. مهلت این […]

دانانیوز:پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از ایده هسته‌های فناور دانشجویان، دانش‌آموختگان و اعضای هیأت علمی دانشگاه تهران حمایت می‌کند.

به گزارش دانانیوز به نقل از ایسنا، بر اساس این فراخوان، صاحبان ایده‌های فناور با قابلیت ایجاد کسب‌وکار با سطح آمدگی یک تا ۶ می‌توانند در قالب برنامه رویش و شکوفایی شرکت کنند.

مهلت این فراخوان تا ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۹ است. ثبت‌نام متقاضیان فقط به‌صورت برخط و از طریق وبگاه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران و منحصراً در بازه زمانی فراخوان اعلام شده، انجام می‌شود و امکان بررسی درخواست‌های ایمیلی، کارتابلی و یا خارج از بازه زمانی مقرر وجود ندارد.

دانانیوز: بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه تهران، علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به آدرس http://utstpark.ir/rooyesh-shokofaie-aban مراجعه کنند.