دوره آنلاین ” مصاحبه گری حرفه‌ای “با تدریس خانم سونیا جلالی در آکادمی مدیریت منابع انسانی برگزار می شود
دوره آنلاین ” مصاحبه گری حرفه‌ای “با تدریس خانم سونیا جلالی در آکادمی مدیریت منابع انسانی برگزار می شود
دانانیوز: طرح پرسش‌های صحیح و مناسب برای تشخیص اینکه چه کسی را استخدام کنیم، یک صفت و استعداد طبیعی انسانی نیست و تا زمانی که افراد نحوه مصاحبه با متقاضیان شغلی را نیاموزند، احتمال اینکه بتوانند چنین کاری را به درستی انجام دهند تقریبا غیر ممکن است. مصاحبه علم، هنر و مهارتی است که می‏بایست آموخته و تمرین شود.

به گزارش دانانیوز ( سرویس آموزشهای کاربردی ) به نقل از واحد اطلاع رسانی آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی، “مهارت انجام مصاحبه” امروزه رایج ترین ابزاری است که در ‌ارزیابی‌ها که برای انتخاب و استخدام افراد انجام می‌شود به کار می‌رود. به گونه‌ای که ۹۸% سازمان‌ها از آن در فرآیند استخدام استفاده می‌کنند.
رایج بودن این ابزار گاهی دردسرهایی را نیز ایجاد کرده است، بسیاری از ما گمان می‌کنیم توانایی زیادی در شناخت دیگران داریم و از شعار”در زمان مصاحبه، مصاحبه شونده را با حس خود خواهم شناخت” پیروی می‌کنیم.
اما واقعیت این است که طرح پرسش‌های صحیح و مناسب برای تشخیص اینکه چه کسی را استخدام کنیم، یک صفت و استعداد طبیعی انسانی نیست و تا زمانی که افراد نحوه مصاحبه با متقاضیان شغلی را نیاموزند، احتمال اینکه بتوانند چنین کاری را به درستی انجام دهند تقریبا غیر ممکن است.

شرکت در این دوره آموزشی آنلاین شما را با این مفاهیم آشنا می کند:

* شکل دهی اثر بخش به یک جلسه مصاحبه را فرا می‌گیرید.
* با انواع تکنیک‌های مصاحبه شایستگی محور، بیوگرافی محور، موقعیتی، مصاحبه ترکیبی و…آشنا می‌شوید.
* نحوه ارزیابی مهارت‌های نرم و سخت را طی فرایند مصاحبه می‌آموزید.
* نحوه تحلیل نتایج مصاحبه را یاد می‌گیرید.
* ویژگی‌ها، مهارت‌ها و نقش مورد انتظار از مصاحبه‌گران در فرایند مصاحبه را تمرین می‌کنید.

مدت زمان: 4 ساعت
تاریخ برگزاری:۱۱ و۱۲ آذر (ساعت: ۱۸ تا ۲۰)
دوره به صورت آنلاین و در بستر اسکای روم برگزار می‌شود، لینک دوره ۲۴ ساعت قبل از شروع دوره برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
 توجه! کد تخفیف ۳۰ هزارتومانی فقط برای ثبت نام تا ۳ آذر ماه(کد: takhfif)

مدرس:  سونیا جلالی بیش از یک دهه است که در حوزه مدیریت منابع انسانی مشغول فعالیت می‌باشد. انجام کار اجرایی در نقش‌های مختلف حوزه مدیریت منابع انسانی، مشاوره به سازمان‌های مختلف، ایفای نقش به عنوان کوچ و تاسیس وب سایت آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی بخشی از فعالیت‌های وی طی سال‌های اخیر می‌باشد. بنای نگرش وی در ارائه خدمات در حوزه مدیریت منابع انسانی باور به روح و فردیت آدم‌ها، فرای سیستم‌ها است. 
گفتنی است که در معرفی آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی آمده است:

آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی، به سازمان‌ها کمک می‌کند که با به کارگیری راه حل‌های آزموده شده مشاوره مدیریت در ایران، منابع انسانی سازمان خود را در دستیابی به اهداف استراتژیک سازمان خود یاری داده و بهترین متخصصان حوزه منابع انسانی برای ایفای نقش با عملکرد بالا در دپارتمان‌های منابع انسانی را بکار گیرند.

آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی،به افراد کمک می‌کند که
تا دانش و مهارت تخصصی خویش در حوزه مدیریت منابع انسانی را با استفاده از ابزارها و روش‌‌های گوناگون نظیر دوره‌‌های آموزشی کاربردی، محتواهای غنی و منتورینگ توسعه داده و مسیر حرفه‌ای خویش را ترسیم نمایند.

علاقمندان جهت ثبت نام در دوره آنلاین ” مصاحبه گری حرفه‌ای “با تدریس خانم سونیا جلالی به لینک زیر مراجعه کنند:

https://hrmacy.ir/index.php/t/product/view/3/23