دوره مهارتی تربیت بازاریاب دیجیتال؛فقط ۹۰روزه”دیجیتال مارکتر” شدم!
دوره مهارتی تربیت بازاریاب دیجیتال؛فقط ۹۰روزه”دیجیتال مارکتر” شدم!
دانانیوز: مفهوم تبلیغات به کلی دستخوش تغییر قرار گرفته است و رسانه ها هر چه بیشتر به جوامع هدف نزدیکتر شده اند. تحلیل وضعیت کسب و کار، صنعت و رقبا، هدف گذاری دقیق و قابل دسترس، تدوین استراتژی های آگاهانه و عالمانه، تاکتیک ها و اقدامات اجرائی و عملیاتی و کنترل آنها در مجموع برنامه جامع تری را می طلبند.

به گزارش دانانیوز(سرویس کارآفرینی و مهارتهای کاربردی) به نقل از واحد اطلاع رسانی “آموزشکاه مهندسی کندو“، در دوره آموزشی تربیت بازاریاب دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتر تلاش خواهد شد تا ظرف مدت صد ساعت، علاقمندان با کشف و تقویت توانمندی های خود،در جهت آغاز حضور موفق در فعالیتهای اجرائی و عملیاتی مورد نظر وعلاقه خود،بصورت علمی و کاربردی آموزش دیده و آماده شوند.

لذا با اهتمام به تغییرات در رفتارهای مصرف کنندگان و جوامع مخاطب کسب و کارها در سالیان اخیر و فعالتر شدن فضای مجازی و اعتماد نسبی ایجاد شده توسط آحاد مردم به این فضا، بنگاه های اقتصادی پیشرو و نوگرا، در برنامه ریزی های استراتژیک و راهبردی خود در راستای نیل به اهداف مادی و معنوی، بازاریابی دیجیتال را به شدت جدی تر از قبل دنبال می کنند. قدرت فضای مجازی هر روز در تقابل با محیط فیزیکی، بیشتر و نمایان تر می شود و این واقعیتی است که دیگر کسی نمی تواند آن را کتمان نماید. امروزه مصرف کنندگان محصولات و خدمات بیش از آنکه با تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات صحبت کنند، در مجامع و محافل مجازی در مورد آنها و محصولات و خدماتشان صحبت می کنند. مفهوم تبلیغات به کلی دستخوش تغییر قرار گرفته است و رسانه ها هر چه بیشتر به جوامع هدف نزدیکتر شده اند. تحلیل وضعیت کسب و کار، صنعت و رقبا، هدف گذاری دقیق و قابل دسترس، تدوین استراتژی های آگاهانه و عالمانه، تاکتیک ها و اقدامات اجرائی و عملیاتی و کنترل آنها در مجموع برنامه جامعی را می شوند که می توان آن را برنامه جامع بازاریابی دیجیتال نامید. نقش آفرینان و منابع انسانی مجری این برنامه جامع می بایست از مهارت ها و توانمندی های ویژه ای برخوردار باشند. در دوره آموزشی تربیت بازاریاب دیجیتال یا همان دیجیتال مارکتر تلاش خواهد شد ظرف مدت صد ساعت این مهارت ها به علاقمندان منتقل شده و توانمندی های لازم جهت آغاز فعالیت اجرائی و عملیاتی در آنها پرورش داده شود. اساتید این دوره از فعالان بازاریابی، تبلیغات، تولیدمحتوا، برندینگ و موضوعات مرتبط به فضای مجازی هستند که سالهاست در این حوزه در حال تلاش و فعالیت می باشند. از دیگر مزایای این دوره آموزشی خاص و ویژه، ارائه مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای، برگزاری سلسله آزمون های ارزشیابی، برگزاری سلسله آزمون های روانشناسی صنعتی و درنهایت معرفی به بازارکار و اشتغال تمامی فارغ التحصیلان این دوره می باشد. علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت مؤسسه آموزشی کندو به آدرس https://www.cando1.com/course
و یا تماس با شماره های ۰۲۱۴۳۸۱۰ و ۰۲۱۹۱۳۰۴۳۸۱ و دریافت مشاوره و راهنمائی های لازم از کارشناسان مشاور آموزشی، اقدام به ثبت نام در این دوره نمایند.