هزینه هنگفت همایش وزارت اقتصاد و نظام بانکی در هتل اسپیناس تهران!
هزینه هنگفت همایش وزارت اقتصاد و نظام بانکی در هتل اسپیناس تهران!
دانانیوز: ششمین نمایشگاه تراکنش ایران در فاصله روزهای ۲۳ و ۲۴ دی‌ ماه سالجاری و با حضور معاون بانک و بیمه وزیر اقتصاد، مدیران ارشد نظام بانکی و صنعت نظام پرداخت کشور در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

به گزارش دانانیوز به نقل از«نود اقتصادی»، ششمین نمایشگاه تراکنش ایران در فاصله روزهای ۲۳ و ۲۴ دی‌ ماه سالجاری و با حضور معاون بانک و بیمه وزیر اقتصاد، مدیران ارشد نظام بانکی و صنعت نظام پرداخت کشور در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.

“اسماعیل لله گانی” مدیرعامل بانک رفاه کارگران،”عباس معمارنژاد”، معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی،”مهران محرمیان”معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی، “اصغر نوراله زاده” مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در کنار مدیران عامل و مسئولان ارشد تعدادی از بانک‌های دولتی و خصوصی، تنها بخشی از مهمانان حاضر در این گردهمایی بوده اند!

به طور طبیعی، برگزاری یک همایش دو روزه در هتل لوکس اسپیناس پالاس تهران، هزینه‌های گزاف و سنگینی را برای برگزارکنندگان آن به دنبال خواهد داشت.

بنابراین وزارت امور اقتصادی و دارایی و نظام بانکی کشور با وجود بهره‌مندی از سالن‌های بزرگ همایش چرا گردهمایی خود را در این هتل مجلل در شمال پایتخت برگزار کرده‌اند؟