تمدیدمهلت ارسال آثار به “جشنواره هنر زنده است”
تمدیدمهلت ارسال آثار به “جشنواره هنر زنده است”
دانانیوز: به ‌دلیل تقاضای مکرر هنرمندان و طی بررسی‌های انجام شده و مشورت با دبیران بخش های مختلف، مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار به دبیرخانه جشنواره "هنر زنده است" تا 15 بهمن ماه سال ۱۳۹۹ تمدید شد.

به گزارش دانانیوز به نقل از تیتربرتر، درپی تقاضاهای مکرر هنرمندان و ضمن تماس های شفاهی و مکتوب برای تمدید مهلت ارسال آثار، شورای سیاستگذاری جشنواره “هنرزنده است” با تمدید مهلت ثبت‌نام و ارائه‌ آثار به دبیرخانه موافقت کرد.

بنابراین گزارش، شورای سیاستگذاری جشنواره با بررسی علل مطرح شدن این تقاضاها که تقارن مهلت تحویل آثار با امتحانات دانشگاهها و مدارس عالی و حضور در جشنواره های متعدد از سوی هنرمندان عزیز است ، با تمدید مهلت تحویل آثار تا ۱۵ بهمن ماه موافقت کرد.
جشنواره ی هنر زنده است در چهاربخش : فیلم(به دبیری کمال تبریزی) ، تئاتر(به دبیری بهروز غریب پور)، موسیقی(به دبیری فردین خلعتبری) و دیجیتال آرت(به دبیری محمود کلاری) بدون محدویت شرکت آثار در سایر جشنواره پذیرای تولیدات متنوع هنرمندان جوان کشور- در بخش رقابتی- و هنرمندان مطرح کشور در بخشهای غیررقابتی است و برابر با فراخوان منتشر شده جوایز نقدی و نشان جشنواره به برگزیدگان پرداخت خواهد کرد.