همایش ملی “فرصت ها و ضرورت های آموزش مجازی” برگزار می شود
همایش ملی “فرصت ها و ضرورت های آموزش مجازی” برگزار می شود
دانانیوز: در اولین همایش ملی "فرصت ها و ضرورت های آموزش مجازی" که در روز چهارشنبه مورخ 99/12/20 بصورت برخط (آنلاین) با هدف بازشناسی فرصت های آموزش مجازی، تجمیع تجارب داخلی و خارجی در آموزش های الکترونیکی در عصر کرونا، توسط مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار خواهد شد. شرکت نمایند.

به گزارش دانانیوز به نقل از اداره آموزش و افزایش مهارتهای بانک سرمایه، در شرایط پر تغییر کنونی، بقا، استمرار و بالندگی هر نهادی وابسته به میزان توان آن، در داشتن نگاه آینده نگر و نیز خط و مشی های چندگانه است تا به اقتضای شرایط، منابع و فرصت های در اختیار، مناسب ترین گزینه را انتخاب و با کمترین وقفه، حرکت مجموعه را استمرار بخشد. جامعه جهانی و از جمله کشور ما، با شرایط تازه ای به علت شیوع ویروس کرونا مواجه شده است.نهادهای آموزشی باید نوعی بازکاوی مستمر را در دستور کار خود داشته باشند، تا بتوانند ضمن استفاده صحیح از فرصتها، تهدیدات هم تبدیل به فرصت نمایند.

بدینوسیله از تمامی علاقمندان دعوت می گردد، در اولین همایش ملی “فرصت ها و ضرورت های آموزش مجازی” که در روز چهارشنبه مورخ ۹۹/۱۲/۲۰ بصورت برخط (آنلاین) با هدف بازشناسی فرصت های آموزش مجازی، تجمیع تجارب داخلی و خارجی در آموزش های الکترونیکی در عصر کرونا، توسط مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار خواهد شد. شرکت نمایند.

علاقمندان می توانند برای ثبت نام و ارسال مقالات خود (مرتبط با موضوع همایش موصوف) به نشانی Conference.smtc.ac.ir مراجعه و یا در صورت نیاز به راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر با دبیرخانه همایش با تلفن های ۴۲۵۰۱۴۱۸ – ۴۲۵۰۱۴۱۶ – ۴۲۵۰۱۵۲۴ – ۴۲۵۰۱۸۰۸ تماس حاصل نمایند.

قابل توجه شرکت کنندگان گرامی؛
مراحل ارسال مقاله
۱- لازم است از طریق منوی عضویت در سایت همایش عضو شوید
۲- عضویت در سایت کاملا رایگان می باشد
۳-کد کاربری شما ، ایمیل وارد شده در هنگام ثبت نام می باشد
۴- پس از عضویت و دریافت کدکاربری و رمز عبور وارد پروفایل خود شده و فایل مقاله را ارسال نمایید

  • آخرین مهلت ارسال مقالات تا ۵ اسفند ماه ۹۹ می باشد.

نحوه شرکت در همایش
۱- جهت شرکت در همایش و دریافت گواهینامه می بایست از طریق منوی ثبت نام وارد سامانه شوید
۲- نام کاربری و رمز ورود کد ملی شماست./ اداره آموزش و افزایش مهارتهای بانک سرمایه