رئیس جهاد دانشگاهی: اقتصاد دانش بنیان ما باید متکی بر تولید ملی باشد/ما از منابع ملی هزینه می‌کنیم باید تلاشمان کاربرد داشته باشد!
رئیس جهاد دانشگاهی: اقتصاد دانش بنیان ما باید متکی بر تولید ملی باشد/ما از منابع ملی هزینه می‌کنیم باید تلاشمان کاربرد داشته باشد!

به گزارش دانانیوزبه نقل از خبرگزاری صدا و سیما، آقای حمیدرضا طیبی در افتتاح فاز نهایی جامع مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی رویان در جمع خبرنگاران افزود: امروز با حضور دکتر سورنا ستاری سه طرح بزرگ فناورانه پژوهشکده رویان مربوط به جهاد دانشگاهی افتتاح شد.وی افزود: جهاد دانشگاهی به حدی از سرآمدی در […]

به گزارش دانانیوزبه نقل از خبرگزاری صدا و سیما، آقای حمیدرضا طیبی در افتتاح فاز نهایی جامع مرکز جامع سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی رویان در جمع خبرنگاران افزود: امروز با حضور دکتر سورنا ستاری سه طرح بزرگ فناورانه پژوهشکده رویان مربوط به جهاد دانشگاهی افتتاح شد.
وی افزود: جهاد دانشگاهی به حدی از سرآمدی در توسعه علم و فن آوران رسیده است که بتواند کار‌های بزرگ علمی و فناورانه را با سرعت بسیار بالا انجام دهد به شرطی که منابع مالی مورد نیاز در اختیار ما قرار گیرد.
آقای طیبی تاکید کرد: خوشبختانه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از گذشته حامی جدی فعالیت‌های جهاد دانشگاهی بوده و امروز ما تلاش کردیم که نتایج این حمایت‌ها را شاهد باشیم.
وی افزود: در آینده نزدیک در حوزه فنی و مهندسی در حوزه کشاورزی و سایر حوزه‌های پزشکی شاهد ارائه دستاورد‌های جدید علمی و فناورانه هستیم.
طیبی گفت: ما هیچ مشکلی در کشور نداریم. اقتصاد ما یک اقتصاد دانش بنیان متکی بر تولید ملی و تولید ما متکی بر توسعه علم و فن آوران است به شرطی که حمایت‌ها شکل بگیرد.
وی با بیان درخواستی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری افزود: درخواستم این است که این اختیار به معاونت علمی و فناوری داده شود تا در زمینه کاربرد ورود پیدا کند چرا که وقتی ما از منابع ملی هزینه می‌کنیم باید در کشور مورد استفاده قرار گیرد.