جمعه, ۱۴ آذر , ۱۳۹۹ Friday, 4 December , 2020
وزیر آموزش و پرورش:هیچ نقطه‌ای از کشور دانش‌آموزی خارج از پوشش تحصیلی نداریم! /شیوع کرونا برنامه‌های آموزشی را با چالش بزرگی روبه‌رو کرد 02 دسامبر 2020

وزیر آموزش و پرورش:هیچ نقطه‌ای از کشور دانش‌آموزی خارج از پوشش تحصیلی نداریم! /شیوع کرونا برنامه‌های آموزشی را با چالش بزرگی روبه‌رو کرد

دانانیوز: وزیر آموزش و پرورش گفت: در هیچ نقطه‌ای از کشور دانش‌آموزی که مطلقاً خارج از پوشش تحصیلی قرار داشته باشد، نداریم.

استعلام مدارک تحصیلی خارج از کشور، ممنوع شد! 02 دسامبر 2020

استعلام مدارک تحصیلی خارج از کشور، ممنوع شد!

دانانیوز: رئیس سازمان امور دانشجویان با ابلاغ بخشنامه‌ای از ممنوعیت مکاتبه اداری جهت استعلام مدارک تحصیلی دانش‌آموختگان خارج از کشور خبر داد.

جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰؛ دولت ۲ میلیارد و ۸۴۵ میلیون یورو از صندوق توسعه قرض می‌گیرد 02 دسامبر 2020

جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰؛ دولت ۲ میلیارد و ۸۴۵ میلیون یورو از صندوق توسعه قرض می‌گیرد

دانانیوز: دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰ پیش‌بینی کرده با اخذ مجوز از رهبر انقلاب مبلغ دو میلیارد و ۸۴۵ میلیون یورو از منابع ورودی صندوق توسعه را برای مصارف مشخص شده، برداشت کند.

سیزدهم آذر (سوم دسامبر) روز جهانی معلولین؛ دکتر سید جواد حسینی: همه ناتوانی ها وعواقب ناشی ازآنها  قابل مشاهده نیستند!/ بحران جهانی کرونا، معلولین را بیشتر درمعرض خطر نابرابری های اجتماعی قرار داده است! 02 دسامبر 2020

سیزدهم آذر (سوم دسامبر) روز جهانی معلولین؛ دکتر سید جواد حسینی: همه ناتوانی ها وعواقب ناشی ازآنها  قابل مشاهده نیستند!/ بحران جهانی کرونا، معلولین را بیشتر درمعرض خطر نابرابری های اجتماعی قرار داده است!

دانانیوز: روزجهانی معلولین میعادگاهی برای تجدید میثاق و تلاشی دوباره برای تعمیم شناخت جوامع و اقشار مردم از نیاز‌ها و استعدادهای معلولین و ارزیابی میزان موفقیت در فراگیرسازی خدمات در راستای توانمندسازی، احقاق حقوق انسانی وشهروندی و از همه مهم­ترآشنایی معلولین نسبت به حقوق مادی و معنوی خودشان است.

بزرگمردی که در اوج گمنامی شهره دنیا شد، دلنوشته فاطمه جمشیدی 02 دسامبر 2020

بزرگمردی که در اوج گمنامی شهره دنیا شد، دلنوشته فاطمه جمشیدی

دانانیوز: هنوز داغ حاج قاسم در دلهامان سنگینی میکند، هنوز تصویر دست بریده ی علمدار از قاب چشمانمان محو نشده است، هنوز نگاه گریان آرمیتا را فراموش نکرده ایم، هنوز چشمان خیس همسر شهید علیمحمدی، و شهید شهریاری و رضائی نژاد و احمدی روشن را از یاد نبرده ایم. این داغ ها خیلی سنگین است.

دوره” کسب درآمد از اینستاگرام” علی حاجی‌محمدی در همیار آکادمی برگزار می شود 01 دسامبر 2020

دوره” کسب درآمد از اینستاگرام” علی حاجی‌محمدی در همیار آکادمی برگزار می شود

دانانیوز: واقعا ۵۰ میلیون ایرانی را کجا میتوانید در یک محل پیدا کنید؟خیر، ۵۰ میلیون، هیچ کجا جمع نیستند، فقط در اینستاگرام می‌توانید ۵۰ میلیون مخاطب را یکجا داشته باشید و با مشارکت همه‌ی آنها درآمدزایی کنید یا درآمد فعلی خود را افزایش دهید. به گزارش دانانیوز (بخش آموزشهای کاربردی)، علی حاجی محمدی  مدیریت پرتلاش همیارآکادمی در پاسخ به این سوال […]

وزیر کشور: مبارزه با کرونا بدون یاری رسانه ها امکان پذیر نیست/ ما به خاطر سه درصد درگیر، مجبوریم ۹۷ درصد مردم را در شرایط خاص قراردهیم! 01 دسامبر 2020

وزیر کشور: مبارزه با کرونا بدون یاری رسانه ها امکان پذیر نیست/ ما به خاطر سه درصد درگیر، مجبوریم ۹۷ درصد مردم را در شرایط خاص قراردهیم!

دانانیوز: وزیر کشور در حاشیه نشست کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا و قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا گفت: در بالاترین تخمین و بدترین و پرریسک ترین نگاه به این موضوع مجموع مبتلایان شامل سه درصد مردم ما می شوند و واقعیتش کمتر از این است اما عدد را بالا می گیریم و این به آن معناست که ۹۷ درصد مردم در این خصوص هیچ نگرانی ندارند، سالم هستند و فقط ۳ درصد هستند که به نوعی درگیر این موضوع شده اند.

با حکم وزیر بهداشت؛ نفیسه حسینی یکتا، مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت شد 01 دسامبر 2020

با حکم وزیر بهداشت؛ نفیسه حسینی یکتا، مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت شد

دانانیوز: با توجه به سوابق علمی و اجرائی سرکار عالی در حوزه طب سنتی، به موجب این ابلاغ به عنوان مدیر کل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید.

غفلت یا تخلف در ارزشیابی‌های مجازی، زنگ خطری برای آموزش عالی! 01 دسامبر 2020

غفلت یا تخلف در ارزشیابی‌های مجازی، زنگ خطری برای آموزش عالی!

دانانیوز: یک عضو هیئت علمی دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به انجام نظرسنجی‌ از ۲۵۰ محقق در زمینه آموزش مجازی، گفت: در رابطه با کیفیت ارائه مطالب، ۳۵ درصد این محققان اعلام کردند کیفیت آموزش شان پایین‌تر آمده است و این هشداری برای آموزش عالی کشور است. این در حالیست که دانشگاه‌های مختلف روش‌های متفاوتی را برای ارزشیابی به کار بردند. ۶۲ درصد همکاران اعلام کردند سطح نمرات دانشجو تغییر نکرده است. ۵۳ درصد آن‌ها نیز اعلام کردند که در امتحانات تخلف صورت گرفته است. ۱۱ درصد تخلفات گسترده را گزارش کردند و این مساله نیز زنگ خطری برای آموزش عالی است.

فاجعه ای بنام تخلفات علمی و پژوهشی؛ میرداود عمرانی : اکثر اوقات افراد با آگاهی مرتکب تخلفات پژوهشی می‌شوند! 01 دسامبر 2020

فاجعه ای بنام تخلفات علمی و پژوهشی؛ میرداود عمرانی : اکثر اوقات افراد با آگاهی مرتکب تخلفات پژوهشی می‌شوند!

دانانیوز: عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در خصوص بروز تخلفات پژوهشی در دانشگاه‌ها گفت: اگر معاون پژوهشی در دانشگاه حضور داشته باشد و توانمند باشد، می‌تواند تخلفات را کشف کند. در صورتی که رییس مجموعه برای افراد الگو باشد و مسائل اخلاقی را رعایت کند، افراد زیرمجموعه او هم سعی می‌کند این مسائل را رعایت کنند.

اجرای قانون جدید چک از ۲۲ آذرماه؛ دارندگان چک برگشتی، حق افتتاح حساب ندارند! 02 دسامبر 2020

اجرای قانون جدید چک از ۲۲ آذرماه؛ دارندگان چک برگشتی، حق افتتاح حساب ندارند!

دانانیوز: قانون جدید چک از ۱۰ روز دیگر اجرایی می‌شود و بر اساس آن، علاوه بر الزام تمامی صادرکنندگان چک به ثبت مشخصات مبدا، گیرنده و تاریخ در سامانه صیاد، دارندگان چک برگشتی دیگر حق افتتاح حساب ندارند.

جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰؛ دولت ۲ میلیارد و ۸۴۵ میلیون یورو از صندوق توسعه قرض می‌گیرد 02 دسامبر 2020

جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۰؛ دولت ۲ میلیارد و ۸۴۵ میلیون یورو از صندوق توسعه قرض می‌گیرد

دانانیوز: دولت در لایحه بودجه ۱۴۰۰ پیش‌بینی کرده با اخذ مجوز از رهبر انقلاب مبلغ دو میلیارد و ۸۴۵ میلیون یورو از منابع ورودی صندوق توسعه را برای مصارف مشخص شده، برداشت کند.

معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی: قانون جدید بر اقدامات پیشینی صدور چک متمرکز است/استفاده از چک الکترونیک الزامی نیست! 30 نوامبر 2020

معاون اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی: قانون جدید بر اقدامات پیشینی صدور چک متمرکز است/استفاده از چک الکترونیک الزامی نیست!

دانانیوز: آمنه نادعلی زاده، معاون اداره «اداره نظام‌های پرداخت بانک مرکزی» با حضور در برنامه صبح‌ بخیر ایران، اقدامات بانک مرکزی برای ایجاد زیرساخت‌های لازم در راستای اجرای قانون جدید چک را شرح داد.

درخواست وزیر صمت: برای خروج خودروسازان از زیان‌دهی کمک کنید! 30 نوامبر 2020

درخواست وزیر صمت: برای خروج خودروسازان از زیان‌دهی کمک کنید!

دانانیوز: وزیر صنعت در نامه ای به معاون اقتصادی رئیس جمهور خواستار بررسی بسته جهش تولید و خروج خودروسازان از زیان‌دهی در اولین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت شد.

آینده رابطه ایران و آمریکا؛ محمدجواد ظریف: ضرورتی ندارد تنش‌های بین آمریکا وایران تداوم داشته باشد!/مذاکره با آمریکا با اجازه رهبری در دولت دهم شروع شد 30 نوامبر 2020

آینده رابطه ایران و آمریکا؛ محمدجواد ظریف: ضرورتی ندارد تنش‌های بین آمریکا وایران تداوم داشته باشد!/مذاکره با آمریکا با اجازه رهبری در دولت دهم شروع شد

به گزارش دانانیوز به نقل ازپایگاه خبری بورس پرس، محمدجواد ظریف با اشاره به اینکه بایدن در مقایسه با ترامپ سابقه زیادی در حوزه سیاست خارجی دارد به انتخاب گفت: روابط در زمان تصدی نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد با بایدن، رابطه کاری با احترام متقابل بود اما روابط شخصی در رابطه ایران و […]