علیرضا کریمیان: بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری ثبت‌نام کردند
علیرضا کریمیان: بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب در آزمون سراسری ثبت‌نام کردند

دانانیوز: مشاور رئیس و مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۳۰۰ هزار داوطلب برای شرکت در نوبت دوم آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش دانانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، علیرضا کریمیان با اشاره به اینکه ثبت‌نام از ۱۵ فروردین آغاز شده و تا ۲۱ فروردین سال جاری ادامه دارد، گفت: بهتر است داوطلبان شرکت در این آزمون هر چه زودتر اقدام به ثبت‌نام کنند و ثبت‌نام را به روز پایانی موکول نکنند.

کریمیان یادآور شد: آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ بر مبنای مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در دو نوبت برگزار می‌شود که آزمون نوبت اول ۲۹ و ۳۰ دی ۱۴۰۱ برگزار شد و آزمون نوبت دوم صبح و بعدازظهر ۱۴ و ۱۵ تیر ۱۴۰۲ برگزار خواهد شد و داوطلبانی که در نوبت اول آزمون سراسری ۱۴۰۲ شرکت کرده اند در صورت تمایل می‌توانند در نوبت دوم آزمون سراسری نیز شرکت نمایند.

وی در خاتمه تأکید کرد: داوطلبان لازم است قبل از اقدام به ثبت‌نام ضمن دریافت کد ۱۹ رقمی سوابق تحصیلی از سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی my.medu.ir، دفترچه راهنمای ثبت‌نام و همچنین اطلاعیه ثبت‌نام و شرایط و ضوابط شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۲ (نوبت دوم) که در درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان منتشر شده است را به دقت مطالعه کنند.