نشست تخصصی آنلاین” نقش کوچینگ در سازمان” به همت شرکت درخشش کیمیای دانش برگزار می شود
نشست تخصصی آنلاین” نقش کوچینگ در سازمان” به همت شرکت درخشش کیمیای دانش برگزار می شود

دانانیوز: در این نشست صمیمانه قرار است نقش کوچینگ در سازمانها را مورد گفتگو قرارداده و به بیان اندیشه ها و تجاربی بپردازیم که با تغییر ذهنیت و افزایش مهارتهای کوچینگ متحول شده است.

به گزارش گروه همایش و رویداد دانانیوز، نشست تخصصی آنلاین ” نقش کوچینگ در سازمان” به مناسبت هفته جهانی کوچینگ، با تلاش خانم دکتر سمیه رحیمیان مدیر و مؤسس شرکت مشاوره مدیریت درخشش کیمیای دانش در تاریخ شنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ساعت ۱۹ تا ۲۱ برگزار می شود.

در این نشست صمیمانه قرار است نقش کوچینگ در سازمانها را مورد گفتگو قرارداده و به بیان اندیشه ها و تجاربی بپردازیم که با تغییر ذهنیت و افزایش مهارتهای کوچینگ متحول شده است.
ما بر این باوریم که ایجاد بهبود در کسب و کار از مسیر تحول نگرش میسر است. با وجود چالشهای بسیار بر سر راه مدیریت کسب و کار لزوم افزایش مهارتهای مدیران بیش از هر زمان دیگری احساس می شود. بهره گیری از دانش، تخصص و مهارتهای یک کوچ حرفه ای و با صلاحیت یکی از راهکارهای کاربردی و اثرگذار در بهبود تعاملات و افزایش بهره‌وری در سازمانهاست.

مخاطبین این رویداد مدیران سازمانها، کارآفرینان و صاحبان کسب و کارها هستند.

اعضای پنل که هر چهارنفر از مدیران و کارآفرینان اثرگذار و کوچ های تأیید صلاحیت شده هستند عبارتند از آقایان مهندس مهدی بخشنده، مهندس سلمان لشکری، مهندس علی عبدی و دکتر سمیه رحیمیان.