برگزاری  نشست «« از آموزش عالی کلاسیک به آموزش عالی الکترونیکی» از سوی پژوهشکده مطالعات اجتماعی وزارت علوم
برگزاری  نشست «« از آموزش عالی کلاسیک به آموزش عالی الکترونیکی» از سوی پژوهشکده مطالعات اجتماعی وزارت علوم

به گزارش دانانیوز از پژوهشکده مطالعات اجتماعی وزارت علوم، ششمین نشست‌ از مجموعه نشست های ایده‌پردازی «علم و جامعه» با عنوان «از آموزش عالی کلاسیک به آموزش عالی الکترونیکی ویژه فعالیت‌های آموزشی- سنجش و ارزشیابی و چالش‌های یادگیری الکترونیک»، روز سه‌شنبه چهارم شهریورماه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ برگزار می‌شود. در این نشست که به […]

به گزارش دانانیوز از پژوهشکده مطالعات اجتماعی وزارت علوم، ششمین نشست‌ از مجموعه نشست های ایده‌پردازی «علم و جامعه» با عنوان «از آموزش عالی کلاسیک به آموزش عالی الکترونیکی ویژه فعالیت‌های آموزشی- سنجش و ارزشیابی و چالش‌های یادگیری الکترونیک»، روز سه‌شنبه چهارم شهریورماه از ساعت ۱۰:۳۰ تا ۱۲:۳۰ برگزار می‌شود.

در این نشست که به صورت مجازی برگزار می شود، دکتر فرهاد سراجی عضو هیئت علمی دانشگاه بوعلی سینا همدان و دکتر عیسی رضایی، عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مجازی، پیرامون سنجش، ارزشیابی و چالش‌های یادگیری الکترونیک برای کارشناسان و مدیران آموزشی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور و علاقه‌مندان این حوزه سخنرانی می‌کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به نشانی b2n.ir/iscs در این نشست‌ شرکت کنند.

گفتنی است، این نشست‌ها از صفحه اینستاگرام پژوهشکده به نشانی www.instagram.com/iscs.ac.ir و سایت پژوهشکده به صورت زنده پخش خواهد شد.