دهمین “نمایشگاه بین المللی هوایی ایران” مجازی برگزار می شود
دهمین “نمایشگاه بین المللی هوایی ایران” مجازی برگزار می شود
دانانیوز:دهمین دوره نمایشگاه بین المللی هوایی ایران (ایران ایرشو) ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ به شکل مجازی در جزیره کیش برگزار می‌شود.

به گزارش دانانیوز به نقل از ایسنا، دهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی هوافضای ایران (ایران ایرشو) برای نخستین بار به شکل مجازی برگزار می‌شود و میزبان علاقه‌مندان خواهد بود. هدف از برپایی این نمایشگاه، به نمایش گذاشتن توانمندی‌های کشور در صنایع هوایی، هوانوردی، هواپیمایی و هوافضا است تا محفلی برای ارائه این دستاوردها به بازار داخلی و جهانی باشد.

در این نمایشگاه، واحدهای پژوهشی، تجاری، خدماتی، تولیدی و آموزشی با یکدیگر همکاری می‌کنند تا تجهیزات صنایع هوایی و دستاوردهای این حوزه در اختیار بازدیدکنندگان قرار گیرد. ایران ایرشو از مهم‌ترین نمایشگاه‌های کشور محسوب می‌شود و بازرگانان، پژوهشگران، متخصصان و صنعتگران مخاطبان اصلی آن هستند.

بر اساس اعلام کارگروه ارزیابی و تشخیص صلاحیت شرکتها و موسسات دانش بنیان، یکی از نقاط قوت نمایشگاه امسال، رونمایی از محصولات جدید صنایع هوایی و فضایی کشور است؛ محصولاتی که با اتکا به توان داخلی و با تلاش متخصصان و جوانان کشور تولید شده و به ثمر نشسته است. لینک vexpo.Iranairshow.co به عنوان نسخه نمایشی جهت آشنایی با این دوره مجازی ارائه شده است.