پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی شرکت فناور جذب می‌کند
پارک علم و فناوری دانشگاه شهید بهشتی شرکت فناور جذب می‌کند

به گزارش دانانیوز به نقل از صدا و سیما، مهلت ارسال مدارک به مدت ۵ روز و تا پایان وقت اداری چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت است.شرکت‌هایی که سهامداران آن از میان دانشجویان، دانش آموختگان یا اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی یا پردیس شهید عباسپور باشند در اولویت پذیرش خواهند بود.شرکت‌های علاقه‌مند برای شرکت در این […]

به گزارش دانانیوز به نقل از صدا و سیما، مهلت ارسال مدارک به مدت ۵ روز و تا پایان وقت اداری چهارشنبه پانزدهم اردیبهشت است.
شرکت‌هایی که سهامداران آن از میان دانشجویان، دانش آموختگان یا اعضای هیأت علمی دانشگاه شهید بهشتی یا پردیس شهید عباسپور باشند در اولویت پذیرش خواهند بود.
شرکت‌های علاقه‌مند برای شرکت در این فراخوان باید واجد شرایط زیر باشند:
۱. دارای حداقل سطح آمادگی فناوری (مطالعات اولیه و امکان سنجی طرح صورت گرفته باشد.)
۲. شرکت ثبت شده یا در شرف ثبت باشد. (در غیر اینصورت تیم کاری شکل گرفته باشد و حداقل یک نفر تمام وقت در تیم حضور داشته باشد).
۳. عدم عضویت و استفاده از تسهیلات سایر مراکز رشد و پارک‌های علم و فناوری کشور
مراحل پذیرش:
۱- تکمیل کاربرگ‌های پذیرش
۲- بررسی و پذیرش اولیه (تکمیل پرونده)
۳- شرکت در جلسه مصاحبه و کمیته پذیرش
۴- اعلام نتیجه نهائی.
برای هماهنگی‌های بیشتر و همچنین در خصوص سوالات خارج از موارد مطرح شده در روز‌های شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴ با کارشناس مربوطه به شماره تلفن ۲۲۴۳۱۹۶۸ – داخلی ۱۰۴، ۱۰۵ و ۱۰۶ تماس حاصل کنند و یا از طریق ارسال ایمیل سوالات خود را مطرح کنند.
همه متقاضیان به منظور انجام مراحل ثبت نام و تکمیل آنلاین کاربرگ پذیرش به آدرس اینترنتی www.roshd.sbu.ac.ir، قسمت سامانه جذب و پذیرش مراجعه کنند.